Jump to content
  • 0

Problem z kierownicą


adam09890

Question

Gdy podłączam kierownice do komputera ETS 2 wyłącza się tak samo ze Steam, a gdy próbuje włączyć ETS 2, gdy mam podłączona kierownicę to on się nie włącza na MP tak samo. Natomiast, gdy mam odłączoną kierownicę wszystko się włączą bez problemu.

Mój system komputera to Windows 64 bit

Karta graficzna to Nvidia GeForce GTX 750 TI 2GB, mam 4 GB RAM oraz posiadam kierownicę Genius Speed Wheel 5 Pro.

.........ENGLISH VERBS.........

 

When I connect the steering wheels to the computer ETS 2 turns off the same way with Steam, and when trying to turn on the ETS 2, when I have a steering wheel connected, it does not turn on the MP the same. However, when I have the steering wheel disconnected, everything will turn on without any problem. My computer system is Windows 64 bit The graphics card is Nvidia GeForce GTX 750 TI 2GB, I have 4 GB RAM and I have a Genius Speed Wheel 5 Pro.

 

Edited by adam09890
Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Web Developer

Witaj @adam09890,

 

Mógłbyś proszę bardziej nam wyjaśnić na czym dokładniej polega problem?

Czy podczas wyłączania gry, wyskakuje jakiś komunikat z błędem? Jak tak, prześlij nam jego zdjęcie.

 

Prosiłbym Ciebie również o pokazanie nam Crash Loga.

 

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, David said:

Która wersja Windows'a konkretniej? Sterowniki do kierownicy zostały poprawnie zainstalowane? Czy problem występuje w innych grach, w których kierownica jest przydatna (o ile taką posiadasz)? 

Posiadam Windows 7, Sterowniki są poprawnie pobrane próbowałem pobrać sterowniki ze strony producenta kierownicy ale to nic nie dało, problem występuje tylko w przypadku ETS 2 oraz Steam. W Farming Simulator 17 i 19 oraz innych grach ten problem nie występuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 hours ago, Kid Fabi said:

Witaj @adam09890,

 

Mógłbyś proszę bardziej nam wyjaśnić na czym dokładniej polega problem?

Czy podczas wyłączania gry, wyskakuje jakiś komunikat z błędem? Jak tak, prześlij nam jego zdjęcie.

 

Prosiłbym Ciebie również o pokazanie nam Crash Loga.

 

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

Niestety nie można tego prościej opisać po prostu gdy podłączam kierownice to gra się wyłącza nie ma żadnego crash loga oraz komunikatu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, adam09890 said:

Posiadam Windows 7, Sterowniki są poprawnie pobrane próbowałem pobrać sterowniki ze strony producenta kierownicy ale to nic nie dało, problem występuje tylko w przypadku ETS 2 oraz Steam. W Farming Simulator 17 i 19 oraz innych grach ten problem nie występuje.

Podaj jeszcze nazwę tej kierownicy.

Wszystkie pozostałe sterowniki są zaktualizowane do najnowszych?
Posiadasz jakiegoś antywirusa? Jeżeli tak - wyłącz go na moment, aby uruchomić grę z podłączoną kierownicą.
Jeżeli problem nadal występuje - czy Steam lub gra pokazuje jakiś komunikat? Jeżeli tak - jaki?

Dodatkowo szukałem po internecie, czy ktoś ma problemy ze Steam'em, znalazłem coś takiego: "najczestszym zabiegiem jest usuniecie clientregistry.blob i zrestartowanie platformy steam, badz zmienienie regionu sciagania w opcjach" - spróbuj tego rozwiązania, bądź w tym kierunku iść, bo może faktycznie Steam ma jakiś problem (podobno z W7 lubił mieć w wersji 64) i usunięcie odpowiednich plików pomoże. W tym samym forum piszą również o zainstalowaniu "Games for Windows Live" - aczkolwiek bzdeta by była, gdyby to pomogło, ale spróbować zawsze można.

Spróbuj jeszcze w Steam'ie wejść na grę i -> Właściwości ->Beta -> I wybrać temporary_1_34.

Daj znać czy coś pomogło

  • Like 1

Devil.png.25b4bc50511b4c18e1d94787505233c9.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@adam09890 Tutaj z angielskiego forum znalazłem podobny problem do Twojego: https://linustechtips.com/main/topic/1041939-genius-speed-wheel-5-pro-drivers-causing-issues/
Według postów wyszło na to, że problem został rozwiązany poprzez pobranie sterowników do kierownicy stąd: https://www.hwdrivers.com/hw_ids/f000051

Daj znać, czy tym razem wyszło! :)

  • Like 1

Devil.png.25b4bc50511b4c18e1d94787505233c9.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
16 hours ago, David said:

@adam09890 Tutaj z angielskiego forum znalazłem podobny problem do Twojego: https://linustechtips.com/main/topic/1041939-genius-speed-wheel-5-pro-drivers-causing-issues/
Według postów wyszło na to, że problem został rozwiązany poprzez pobranie sterowników do kierownicy stąd: https://www.hwdrivers.com/hw_ids/f000051

Daj znać, czy tym razem wyszło! :)

Dziękuję za pomoc @David Po pobraniu sterowników z tej strony wszystko działa normalnie wielkie dzięki  ♥!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.