Jump to content

[Scs Blog-TR] American Truck Simulator – Washington eyaleti için çiftçilik odaklı görüntüler paylaşıldı


User_9806

Recommended Posts

American Truck Simulator – Washington eyaleti için çiftçilik odaklı görüntüler paylaşıldı

 

Washington eyaleti tüm hızıyla yaklaşıyor. Bu hafta tarım alanları tanıtıldı. American Truck Simulator‘ın tüm eyaletlerinde tarım önemli bir rol oynuyor ve her yeni genişleme paketinde bu alanlar daha da gelişiyor. Washington eyaletinde tarım tıpkı ormancılık sektörü gibi çok önemli ve etkisini de yine bir adım daha ileri giderek gösteriyorlar. Washington eyaletinde yer alan yaklaşık 40 bin çiftliğin ihtiyaçlarını karşılamak için malzemeler ve ürettikleri ürünleri hem Amerika’ya hem de onun ötesine teslim etmek için TIR’lara ihtiyaç duyuluyor.

 

american-truck-simulator-Farming-in-Wash

american-truck-simulator-Farming-in-Wash

Yakında çıkacak olan Washington eyaletinde sadece ekinler yetiştirilmeyecek artık kabak, domates gibi diğer sebze ve meyvelerin de üretildiği birçok çiftlik bulunacak.  Elma, üzüm, patatesin çok üretildiğini biliyoruz. SCS Software harita tasarımında bizlere yeni ayrıntıları da göstermiş oldu. Bu çiftliklerin kimisi büyük şirketlere ait kimisi de küçük ailelere ait. Temel çiftlik binalarının yanı sıra seralar, silolar, ahırlar gibi bu işin önemli yapıları da dikkatle hazırlanmış. Etrafta yeni hayvan türleri de görebileceğiz. Domuzlar, koyunlar ve bufalolar bile olacak. Hatta yeni bir yük olarak traktör modeli de eklenmiş. Ve oyuncular artık hayvanları taşıyabilecekleri dorseler de istiyor. Her yeni DLC’de yeni dorseler ve yükler zaten ekleniyor. Yeni dorseler burada tanıtıldı.

 

american-truck-simulator-Farming-in-Wash

american-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Washamerican-truck-simulator-Farming-in-Wash

 

 


Bu haberin Türkçe kaynağını buradaki bağlantı adresinden bulabilirsiniz

Bu haberin orjinal kaynağını buradaki bağlanı adresinden bulabilirsiniz

Not: Orjinal kaynak ile türkçe çeviri arasında farklılıklar olabilir


  • Like 4

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.