Jump to content
  • 0

TruckersMp Oyuncu Raporlama

MJoRaYuLuN

Question

Merhaba,

Foruma takılan birisi değilim, keyfimce oynamak istediğimde normal bi şekilde oynar ve çıkarım. Ama son zamanlarda yaşadığım sürekli kazalardan sonra kayıt almaya başladım. Oyun içinden pinfo bilgisini alarak video kaydıyla beraber TruckersMp kullanıcı profilimden raporladım. Olayın işleyiş sürecini bilmediğim için bilgi almak amaçlı yazıyorum. Raporların sonuçlanma ve incelenme süreci nasıl geçiyor? Kaç günde belli oluyor veya bu sistem artık kalktımı?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 4

Meraba @MJoRaYuLuN ,

Reportlların incelenme süresi yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Ama ortalama 2-7 gün arası olduğunu size söyleyebilirim. Çünkü bileceğiniz üzere kayıtlı çok fazla kullanıcı var ve buda ister istemez bir kaç gün gecikme yapabilir. Ve bu sistem kalkmadı hala devam etmekte. Başka bir sorunuz var mı?

• Like 1
  • Upvote 2
  • True Story 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

• 0
1 hour ago, RequieB said:

Meraba @MJoRaYuLuN ,

Reportlların incelenme süresi yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Ama ortalama 2-7 gün arası olduğunu size söyleyebilirim. Çünkü bileceğiniz üzere kayıtlı çok fazla kullanıcı var ve buda ister istemez bir kaç gün gecikme yapabilir. Ve bu sistem kalkmadı hala devam etmekte. Başka bir sorunuz var mı?

Cevbınız için sağolun yeterli oldu. Ama ek olarak şunuda ekleyebiliriz, yoğunluktan dolayı 7günü hatta 9-10günü doldurduk hala bi aktivite yoksa ne yapmamız gerekiyor.

• 0

Merhaba @MJoRaYuLuN,

Sorunuz için gerekli cevaplar @RequieB tarafından verilmiştir. Lütfen sorunuzun cevaplanıp cevaplanmadığını bize bildiriniz!

İyi günler dilerim. :)

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

Trial Support

• Thanks 1
  • Upvote 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba, 

Yukarıda da söylendiği gibi raporlara bakılma süresi yoğunluğa göre değişebiliyor. Konuyu gerekli cevaplar verildiğinden ve son cevabın üzerinden 3 gün geçtiğinden dolayı kilitleyip ilgili bölüme taşıyorum. 

TruckersMP ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda hiç çekinmeden bana ve diğer support ekibindeki arkadaşlara özel mesaj üzerinden veya ticket sisteminden ulaşabilirsiniz. İyi günler! 

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP Trial Support 

//Kilitlendi ve çözülmüş konular bölümüne taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.