Jump to content
Sign in to follow this  
B&Č Transport TomiikCZ

Česká a Slovenská komunita.

Recommended Posts

WQUtWnE.png                                 ZnqjGxu.png

 

Milí hráči,
S dovolením, jsem si pro Vás resp. naši komunitu, vytvořil pár komunit, není to žádná firma ani nic takové, prostě jen zkusím udělat aktivní česko-slovenskou Steam skupinu, bude tam skupina lidí, kteří jsou z Česka/Slovenska a hrají ETS2MP nebo ATSMP.
Zároveň jsem udělal i náš discord, poprosil bych, abyste připojili nejlépe obě věci. Je to zdarma, nic to nestojí, ani nic takové, bylo by fajn tu naši komunitu trochu více rozšířit!:)  Samozřejmě na discordu se můžete připojit do tzv. voice chanelů (do kanálů, kde můžete komunikovat s ostatními hráči.) Samozřejmě bych byl rád, kdyby se i přidali ať už čeští nebo slovenští admini. Připojte se! Jste všichni vítáni!:) Na discordu budou speciální role pro všechny účastníky nějáké firmy, pro majitele firmy, pro TruckersMP Stuff. Nemusíte tam býti aktivní! Stačí když se připojíte! Děkuji! :) Udělá mi to radost. Na vyžádání klidně majitelé firem dostanou firemní místnosti, kde se budou moci jen připojovat členové firmy.
STEAM SKUPINAhttps://steamcommunity.com/groups/TMPCZSK
DISCORDhttps://discord.gg/wB23T9q

PS.: Pokud se ozve schopnější grafik, ozvěte se mi! :D 

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

velmi zajímavý nápad a koncept taky není špatný, docela bych to i uvítal, bohužel ale pochybuji, že by to byl aktivní server a denně by se tam truckeři domlouvali na jízdách. Jo a ty role firem, to by akorát dělalo hádky, kašli na ty role firem, ať je každý jednotlivec a ne skupiny lidí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj @ASIR [CZE],
Já bych ho právě chtěl udělat aktivní, ale nás jako Čechů a Slováků moc není v této komunitě, každopádně hádky by to nedělalo (?) To jako nevím, nedokážu to odhadnout, samozřejmě že moc firem tam asi nebude, když každý si může vytvořit svůj vlastní discord. Každopádně jasně, chápu tě že pro jednotlivce je to lepší, než pro skupiny. Ale za zkoušku nic nedáme, zprva se tam musí nejdříve připojit pár lidí a tak, uvidíme, co bude dál.:) Každopádně nemusím dělat ty roomky pro ty jednotlivé firmy, ale jako nějáké označení, že hráč patří danné firmě, nebo třeba že ty si majitel B&Č by nebylo špatné, ne?
Každopádně děkuju za vyjádření.

S přáním hezkého dne,
Tomáš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, TomiikCZ said:

Každopádně nemusím dělat ty roomky pro ty jednotlivé firmy, ale jako nějáké označení, že hráč patří danné firmě, nebo třeba že ty si majitel B&Č by nebylo špatné, ne

Ahoj znovu, v tom případě se inspiruj TruckersMP Discordem (role VTC a role VTC Leader), to by bohate postačilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ASIR [CZE] Dobře, děkuji. Zkusím to každopádně díky moc !:) Kdyby si něco chtěl ještě vyřešit, poradit, pomoct, napiš mi na Discord nebo na steam, zároveň, co myslíš, byl by špatný nápad tam přidat text chanel #support kde by byly rychlejší odpovědi na otázky? Nebylo by to špatné, protože vidím, že i Češi a Slováci mají dosti technické znalosti a tak, co myslíš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TomiikCZ zdar není to špatnej nápad, jen by to chtělo dodělat na discordu místnosti, pravidla, možná přidat nějaké faq v češtině, nějaké novinky ať to tam nevázne nudou ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj @Rdim,

Díky za tvůj nápad, velice rád to tam přidám! :) Pravidla musím vymyslet a nějáké otázky na FAQ musíme vymyslet, kdyžtak mi napiš do PM, novinky plánuju udělat také.
Napiš mi kdyžtak do PM, díky za tvůj komentář!:)


S přáním hezkého dne,
Tomáš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...