Jump to content

Česká a Slovenská komunita.


TomiikCZ

Recommended Posts

WQUtWnE.png                                 ZnqjGxu.png

 

Milí hráči,
S dovolením, jsem si pro Vás resp. naši komunitu, vytvořil pár komunit, není to žádná firma ani nic takové, prostě jen zkusím udělat aktivní česko-slovenskou Steam skupinu, bude tam skupina lidí, kteří jsou z Česka/Slovenska a hrají ETS2MP nebo ATSMP.
Zároveň jsem udělal i náš discord, poprosil bych, abyste připojili nejlépe obě věci. Je to zdarma, nic to nestojí, ani nic takové, bylo by fajn tu naši komunitu trochu více rozšířit!:)  Samozřejmě na discordu se můžete připojit do tzv. voice chanelů (do kanálů, kde můžete komunikovat s ostatními hráči.) Samozřejmě bych byl rád, kdyby se i přidali ať už čeští nebo slovenští admini. Připojte se! Jste všichni vítáni!:) Na discordu budou speciální role pro všechny účastníky nějáké firmy, pro majitele firmy, pro TruckersMP Stuff. Nemusíte tam býti aktivní! Stačí když se připojíte! Děkuji! :) Udělá mi to radost. Na vyžádání klidně majitelé firem dostanou firemní místnosti, kde se budou moci jen připojovat členové firmy.
STEAM SKUPINAhttps://steamcommunity.com/groups/TMPCZSK
DISCORDhttps://discord.gg/wB23T9q

PS.: Pokud se ozve schopnější grafik, ozvěte se mi! :D 

  • Like 2
  • Upvote 2

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

velmi zajímavý nápad a koncept taky není špatný, docela bych to i uvítal, bohužel ale pochybuji, že by to byl aktivní server a denně by se tam truckeři domlouvali na jízdách. Jo a ty role firem, to by akorát dělalo hádky, kašli na ty role firem, ať je každý jednotlivec a ne skupiny lidí.

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

Ahoj @ASIR [CZE],
Já bych ho právě chtěl udělat aktivní, ale nás jako Čechů a Slováků moc není v této komunitě, každopádně hádky by to nedělalo (?) To jako nevím, nedokážu to odhadnout, samozřejmě že moc firem tam asi nebude, když každý si může vytvořit svůj vlastní discord. Každopádně jasně, chápu tě že pro jednotlivce je to lepší, než pro skupiny. Ale za zkoušku nic nedáme, zprva se tam musí nejdříve připojit pár lidí a tak, uvidíme, co bude dál.:) Každopádně nemusím dělat ty roomky pro ty jednotlivé firmy, ale jako nějáké označení, že hráč patří danné firmě, nebo třeba že ty si majitel B&Č by nebylo špatné, ne?
Každopádně děkuju za vyjádření.

S přáním hezkého dne,
Tomáš.

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TomiikCZ said:

Každopádně nemusím dělat ty roomky pro ty jednotlivé firmy, ale jako nějáké označení, že hráč patří danné firmě, nebo třeba že ty si majitel B&Č by nebylo špatné, ne

Ahoj znovu, v tom případě se inspiruj TruckersMP Discordem (role VTC a role VTC Leader), to by bohate postačilo.

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

@ASIR [CZE] Dobře, děkuji. Zkusím to každopádně díky moc !:) Kdyby si něco chtěl ještě vyřešit, poradit, pomoct, napiš mi na Discord nebo na steam, zároveň, co myslíš, byl by špatný nápad tam přidat text chanel #support kde by byly rychlejší odpovědi na otázky? Nebylo by to špatné, protože vidím, že i Češi a Slováci mají dosti technické znalosti a tak, co myslíš?

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Ahoj @Rdim,

Díky za tvůj nápad, velice rád to tam přidám! :) Pravidla musím vymyslet a nějáké otázky na FAQ musíme vymyslet, kdyžtak mi napiš do PM, novinky plánuju udělat také.
Napiš mi kdyžtak do PM, díky za tvůj komentář!:)


S přáním hezkého dne,
Tomáš.

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Game Developer

Ahoj @TomiikCZ,

 

Jelikož je toto téma již nějakou dobu neaktivní, přesouvám ho do archivu.

Pokud-li máš nějaké otázky, neváhej kontaktovat tým moderátorů TruckersMP.

 

Děkuji za pochopení.

 

// Uzamčeno a přesunuto do Archivu

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.