Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z sejwami


RyXeL

Recommended Posts

Witam. Przegrałem w etsa na multi już 50h coś już zgromadziłem ale że co chwile coś nowego poznaje to chce wdrożyć, znalazłem program Vitrtual speditor którym moge sobie wybierać ładunki itp itd tylko problem jest taki że musze wybrać folder z profilem, więc wchodze w dokumenty ETS2 i mój profil nie znajduje się w profiles tylko w steam_profiles oznaczony jest cyferkami a w nim tylko config i pliki SII i nie ma folderu "saves" więc pytam jakim cudem tego nie ma jeśli widze że steam przy aktualizacjach zrobił miesiąc temu kopie zapasową z folderem "save". Ilekroć zapisze gre to ten folder zmienia date modyfikacji tylko nie posiada folderu z sejvami. Co mam zrobić? Czy te 50h grania poszyły na marne?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie masz profil w chmurze. Wyłącz go.

Tam gdzie wybierasz profile w grze masz taką chmurkę przy profilu, kliknij na nią by się zrobiła w kolorze tła. Profil przestanie być chmurowy i znajdziesz go na dysku u siebie :-)

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @RyXeL

 

Twój wątek nie był aktywny przez miesiąc. W związku z tym zmuszony jestem przenieść wątek do Archiwum.

W razie pytań napisz do mnie w prywatnej wiadomości.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.