Jump to content

Karta internetowa / karta przedpłacona


WooQash

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu poszukuję karty internetowej lub karty przedpłaconej, która nie będzie posiadała ŻADNYCH opłat po za opłatą wydania tejże karty. Wisi mi to czy będzie to karta wirtualna (tak jak kiedyś była fajna karta internetowa na http://prepaid.bzwbk.pl, ale od jakiegoś czasu zlikwidowano możliwość zakładania nowych), czy też fizyczna karta przedpłacona. Najważniejszy jest brak opłat, nie mam zamiaru z niej korzystać codziennie, a raz na jakiś dłuższy okres czasu więc opłaty za prowadzenie itd. mnie nie interesują, mogę zapłacić raz przy wydaniu i tyle. Czy orientuje się może ktoś o jakiś ciekawych ofertach dla indywidualnych osób (nie dla firm itd.)? Jedyna dość ciekawa, którą udało mi się znaleźć to Karta Maestro przedpłacona w banku ING (https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-maestro-przedplacona) i szczerze zastanawiam się nad nią, ale może ktoś z Was poleci coś lepszego.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Uważam sprawę za zamkniętą. Odwiedziłem dzisiaj oddział ING i dowiedziałem się, że kartą przedpłaconą Maestro nie da się płacić w internecie, nadaje się tylko do płacenia kartą fizycznie. Tak czy siak, założyłem darmowe konto w tymże banku i skorzystałem z oferty karty wirtualnej i ostatecznie nie zapłaciłem i nie zapłacę nic.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Witam @WooQash

 

Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc.

W razie dalszych pytań napisz do mnie w prywatnej wiadomości.

Problem został rozwiązany

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum, ponieważ problem został rozwiązany.

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.