Jump to content

Ağır Yük Konvoyu 30 Mart 2019


Guest CrackPrewier

Recommended Posts

Guest CrackPrewier

9sY4rpR.png

 

Merhaba Arkadaşlar ! 

 

En son Ağır yük konvoyundan bu yana 6 ay geçti , umarım halen yetenekleriniz / becerileriniz duruyordur ! Baltık ülkelerinde ağır yükle bir yolculuğa çıkmaya hazır olun ve bize katılın ! Bu , son harita sürümündeki ilk resmi etkinliğimiz olacak ve bu konvoy Letonya, Estonya ve Litvanya'yı da içerecek.

30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 18:00 UTC(Türkiye saati ile 21:00) bize katılın.

Tavsiye edilen Ağır kargo yük paketi DLC'sihttps://store.steampowered.com/app/531131/Euro_Truck_Simulator_2__Heavy_Cargo_Pack/

Etkinliğin tüm katılımcılarına 25 - 70 ton / 25.000 - 70.000 kilogram arasında bir römork ve bir depo dolu benzin ile gelmesini rica ediyoruz. Dorsede ki ağırlık değişiklikleri kabul edilir.

Sollama yalnızca; öndeki oyuncu sıkışmış veya Tır'ı ağır yükü çekemeyecek kadar çok yavaş ise sollanabilir. Herhangi olası problemlere karşı öndeki Tır ile mesafenizi koruyun.

Konvoy süresinin 90 dakika olacağı tahmin ediliyor. Konvoyun arka tarafından geliyorsanız daha uzun olabilir. Mola verilmez, ancak dinlenmeniz gerektiğinde güvenli bir yere aracınızı çekiniz.

Kalkış: Daugavpils, Latvia

Varış: Klaipėda, Lithuania

Konvoy Rotası : http://prntscr.com/n2rrsb

Şirket bahçelerinde, otellerde, garajlarda veya Daugavpils'teki çimlerin üzerinde güvenli bir şekilde bekleyebilirsiniz.

Ek Etkinlik Bilgisi  YouTube Stream | Event Rules | DLC: Beyond the Baltic Sea | Sunucu: Official Heavy Haul Convoy

-TruckersMP Takımı 

Yayını ana sayfada görüntüle


Orjinal konu için buraya tıklayınız.

Çeviri : @CrackPrewier

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...