Jump to content
  • 0

Truckers MP Kayıt Olma Sorunu

Mucho [TR]

Question

Merhabalar, Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola.
Arkadaşım TMP'ye kayıt olmaya çalışırken..
"We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours"
hatasını alıyor. ETS2 oynama süresi 2 saatten fazla olmasına ve Profili herkese açık olmasına rağmen bu hatayı alıyor. Ayrıca Ticket attık fakat henüz bir yanıt alamadık. Çözümünü bilen varsa yardımcı olsun. Teşekkürler.

Steam profili: https://steamcommunity.com/id/umutkoc71/
Ekran görüntüleri: https://prnt.sc/n2amij  ve https://prnt.sc/n2amxc 

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba
Herşey doğru gözüküyor. Tarayıcının önbelleğini temizleyip dener misin. Veya Farklı bir tarayıncı'dan kayıt olmayı denemeli arkadaşın.

5 minutes ago, Mucho said:

Ayrıca Ticket attık fakat henüz bir yanıt alamadık.

TMP Support Ekibi en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

İyi Günler!

• Like 1

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0
58 minutes ago, Silent Death_53 said:

Merhaba
Herşey doğru gözüküyor. Tarayıcının önbelleğini temizleyip dener misin. Veya Farklı bir tarayıncı'dan kayıt olmayı denemeli arkadaşın.

TMP Support Ekibi en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

İyi Günler!

Cevap verdiler bilinen bir sorunmuş en kısa sürede düzelteceklerini söylediler.

57 minutes ago, Phonyang said:

Merhaba @Mucho;

Steam hesabınızın aile paylaşımına kapalı olduğuna emin olun.Eğer aile paylaşımlıysa kapatın. Ardından farklı bir tarayıcı ile tekrar deneyin.

Aile paylaşımına kapalı. Arkadaş kendi bilgisayarında denedi olmadı bende kendi bilgisayarımda denedim yine olmadı.

• 0

Selam dostum.

https://prnt.sc/kagbej

Resimde görünen "steam profili > profilimi düzenle > gizlilik ayarları" kısmından ulaşabileceğiniz yerin şu şekilde olduğundan emin olun :

1 numaralı kısım = "Herkese Açık"

2 numaralı kısım = "Herkese Açık"

3 numaralı kısım = "işareti kaldırın"

Ardından Siteden tekrar "Check Games butonuna basınız."

Saygılarımla..

• Upvote 1

• 0

Merhaba, Mucho.

Steam hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun. Eğer herkese açık olduğu halde,  bu sorunu yaşıyor iseniz profilinizi gizli yapın ve 1 saat kadar bekleyin. Ardından tekrar herkese açık yaparak kayıt olabilirsiniz.

Anlattığım yöntem ile kesin bir şekilde çözebilirsiniz.

• 0
1 hour ago, Mucho said:

Valla sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz. Allah aşkına attığım sslere bakın bi ya ne gerizekalı insanlarsınız aynısını ben yukarıda söylemişim zaten. Böyle yardım edecekseniz hiç etmeyin daha iyi benim sinirlerimi bozmayın.

Sen kimsin, ne hakla bize hakaret ediyorsun?

Beğenmiyorsan, buraya gelip soru sorma.

• 0
On 3/26/2019 at 8:01 PM, Mucho said:

Valla sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz. Allah aşkına attığım sslere bakın bi ya ne gerizekalı insanlarsınız aynısını ben yukarıda söylemişim zaten. Böyle yardım edecekseniz hiç etmeyin daha iyi benim sinirlerimi bozmayın.

Lütfen hakaret etmeyin. @[Mega Trans] CrystaL size doğru cevabı vermiş. ETS 2 ve ATS'yi 2 saat oynadıktan sonra kayıt oluyorsunuz. @[Mega Trans] CrystaL sslerine bakarak ayarlamalardan gerekli değişlikleri yapınız. Burada kimseye hakaret etme hakkınız yoktur.

Saygılarımla,

DGKN08

• 0

Selam dostum ! bu hatayı bende önceden alıyordum bende çok uğraştım ama sonunda çözümünu buldum tek yapman gereken hesabını herkeze açık yapıp 2 saat oynadıktan sonra hesabını world of trucks a bağlamak bunun nasıl yapılacağı hakkında youtubede videolar var umarım yardımcı olmuşumdur :) 

• 0

Selam @Mucho,

Verilen cevaplar dahilinde sorununuz çözüldü mü? Lütfen bizi bilgilendiriniz!

Mesajınızı bekliyorum!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Trial Support

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
On 3/26/2019 at 9:10 PM, Dochimedo2019 said:

Sen kimsin, ne hakla bize hakaret ediyorsun?

Beğenmiyorsan, buraya gelip soru sorma.

On 3/27/2019 at 9:53 PM, DGKN08 said:

Lütfen hakaret etmeyin. @[Mega Trans] CrystaL size doğru cevabı vermiş. ETS 2 ve ATS'yi 2 saat oynadıktan sonra kayıt oluyorsunuz. @[Mega Trans] CrystaL sslerine bakarak ayarlamalardan gerekli değişlikleri yapınız. Burada kimseye hakaret etme hakkınız yoktur.

Saygılarımla,

DGKN08

On 3/30/2019 at 10:19 PM, RaHmEtBaBo54 said:

Selam dostum ! bu hatayı bende önceden alıyordum bende çok uğraştım ama sonunda çözümünu buldum tek yapman gereken hesabını herkeze açık yapıp 2 saat oynadıktan sonra hesabını world of trucks a bağlamak bunun nasıl yapılacağı hakkında youtubede videolar var umarım yardımcı olmuşumdur :) 

Ya bakın arkadaşlar. Hakaret ettiğim için özür dilerim de sizin dediklerinizi ben konuda zaten söyledim kardeşim neden hala post kasmak için yazıyorsunuz? Böyle yardım edecekseniz kurbanınız olayım yapmayın. Böyle yaparak soruna çözüm olmuyorsunuz. Ben konuda 2 saat olayını ve Profilin herkese açık olacak kısmını SS'leri ile beraber vermişim neden hala aynı şeyi bana söyleyip duruyorsunuz? Allah aşkına yapmayın ya 2-3 post kasıcam diye girdiğiniz çabalara bak. Aynı şeyi alt alta yazmışsınız 1. kişi yazıyor "2 saat, profil açık vs" 2. kişide yazıyor, 3. kişide yazıyor aynısını kurban olayım hem önce atılan postu iyi okuyun hemde yorumları iyi okuyun. Tekrara düşüyorsunuz.

On 4/2/2019 at 5:38 AM, [TR] SkortiL said:

Selam @Mucho,

Verilen cevaplar dahilinde sorununuz çözüldü mü? Lütfen bizi bilgilendiriniz!

Mesajınızı bekliyorum!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Trial Support

Atmış olduğum tickette Site ile alakalı arızadan dolayı olduğunu söylemişlerdi ve arkadaş sorunun düzeldiğini bana bildirdi. Truckers MP sorunu düzeltmiş.
Teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

• 0

Merhaba,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Trial Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.