Jump to content

Prace Vaiarka


Recommended Posts

Postanowiłem stworzyć ten temat, aby móc podzielić się z wami moją pracą :) Nie będę powielał innych graczy i zamiast wrzucać same screeny zajmę się twórczością ogólną tj. filmy, prace graficzne itp. 

 

Przedstawiam Wam niedawno nagrany mój pierwszy timelapse z ETS2 MP z trasy Lyon-Warszawa. Trasa jest dość długa jak na taką formę filmu, ale jest to film eksperymentalny :) Jeśli mój pomysł znajdzie odbiorców to postaram się wrzucać takie timelapsy raz na tydzień. Jeśli zauważyliście jakieś błędy lub macie uwagi - piszcie! :)

 

Zapraszam do oglądania.

 

OBEJRZYJ W HD!

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Trasa była dość długa i przejechanie jej zajęło mi 1,5 godziny, a że nie chciałem zamęczać widza 20-minutowym filmem (co kompletnie mijałoby się z założeniami timelapsa) to przyspieszenie jest dość duże. Z tego co pamiętam to trasa jest przyspieszona o 900%. Jeśli zdecyduję się na kolejny taki film to wybiorę krótszą trasę więc przyspieszenie będzie dużo mniejsze :)

 

Dodam tylko, że są takie timelapsy na YT, gdzie trasa Moskwa - Paryż ma 6 minut :D Przyspieszenie jest tak duże, że blur effect sam się pojawia.

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Tym razem coś trochę innego :) Wraz z jednym z moich kierowców - Materną - przygotowujemy firmowe skiny. Prace nie idą zbyt szybko, ponieważ obaj nie mamy zbyt wiele czasu, ale udało nam się dokończyć skiny do DAF'a Euro 6 i Volvo FH16. Malowania zostaną udostępnione w formie paczki do pobrania po wykonaniu skinów do wszystkich ciągników.


 


08gKoMK.jpg


 


xXzZRUB.jpg


 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hmm, trochę mnie tu nie było to wypadałoby się czymś pochwalić :D Ostatnio zajmuję się fotomontażem. Oto jedna z prac - może niezbyt związana z ETS'em ale wyszło całkiem ok.

 

Po lewej oryginalne zdjęcie (link do pełnego rozmiaru), a po prawej fotomontaż (link do pełnego rozmiaru):

 

J8UZyWC.jpg

 

sx3f3di.jpg

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.