Jump to content

Fotky a videa z cest


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
8 hours ago, diZZy [CZ] said:

@Dominik (iFlufy) něco mi napovídá, že asi budeš ze Slovenska :-D

Zajímavá registračka. Jak jsi na ni dostal slovenský znak? Pokud to není výrobní tajemství...

@diZZy [CZ] Zdravím, Áno som zo Slovenska :D Nie je to tajomstvo,proste som si nastavil na World of Trucks že som so Slovenska a nastavil sa mi znak :) 

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2019 at 8:43 AM, Dominik (iFlufy) said:

@diZZy [CZ] Zdravím, Áno som zo Slovenska :D Nie je to tajomstvo,proste som si nastavil na World of Trucks že som so Slovenska a nastavil sa mi znak :) 

 

Jsem to ale jouda. Jsem si nikdy nevšimnul, že krom unijního proužku máte i státní znak místo pomlčky.

I když jsem to možná jen nebral na zřetel, bo to nikdo neměl tak pěkně zakomponováno do přezdívky jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

Čau @xMarekSvk,

 

my jsme se tu bavili o znaku Slovenska na registrační značce 320px-Slovak_registration_3183.JPG, který nahradil pomlčku 320px-Slovak_registration_3112.JPG.

Na stránkách World of Trucks si můžeš nastavit pouze vzhled registrační značky. Samotný nátěr na tvém tahači Ti to nezmění. Nátěr, který má @Dominik (iFlufy) na svém tahači je součást zakoupeného DLC balíčku Slovak Paint Jobs Pack.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.