Jump to content
  • 0

TEK SEFERLİK İŞ

EmreTezgel06

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Selam @EmreTezgel06,

@ismail [TR]'nin çözüm yolu büyük olasılıkla problemini çözecektir. Eğer çözüm yolunu uygularken zorluk çekersen aşağıdaki videoyu izleyerekte deneyebilirsin.

İlgili Video: 

• Upvote 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba @EmreTezgel06 :) 

• Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles konumuna girip kullandığınız profilin dosyasına girin. (örnek olarak benim profil dosyam, 69736D61696C205B54525D)
  • config.cfg dosyasını metin editörü yardımıyla açın (örn: notepad).
  • uset g_force_economy_reset "0" satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştirin.
  • Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayolundan oyunu açıp, profile giriş yapın.
  • Son olarak, oyundan çıkın ve config.cfg dosyasında değiştirdiğiniz satırı bulup 1 değerini 0 olarak değiştirin, aksi takdirde oyunu her başlattığınızda ekonomi sıfırlanacaktır.

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
1 minute ago, ismail [TR] said:

Merhaba @ EmreTezgel06 :) 

• Belgelerim \ Euro Truck Simulator 2 \ profillerde  oturum girip kullandığınız profilin hedefi girin. (örnek olarak benim profil dosyam, 69736D61696C205B54525D )
  • config.cfg penceresinde metin editörünün penceresinde. ( örn : notepad ).
  • uset g_force_economy_reset "0"  satırını bulup 0 gösterim 1 olarak verilir.
  • Oyna Euro Truck Simulator 2 Çok Oyunculu kısayolundan oyunu açıp, profile giriş yapın.
  • Son olarak, oyundan çıkın ve config.cfg dosyasında değiştirdiğiniz satır bulup 1'de 0 olarak adlandırıldı, arada sırada oyunu her başlattığımızda ekonomi sıfırlanacaktır.

ekonomi sıfırlanacaktır derken? paralarım gidecekse oynadığım oyunun ne anlamı kalıyor şef :D:D

• 0
Just now, EmreTezgel06 said:

ekonomi sıfırlanacaktır derken? paralarım gidecekse oynadığım oyunun ne anlamı kalıyor şef :D:D

Ekonomi derken senin listende iş çıkıp / çıkmama olayı, para bütçen hepsi aynı kalacak, onlarda bir değişiklik olmayacak

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
Just now, EmreTezgel06 said:

teşekkür ederim bunu yaptım ama şimdi de oyuna girdiğim de mause ve klavyem basmıyor giriş ekranında kalıyorum

Oyunu kapatıp tekrar açmayı dener misin? Aynı sorunu verecek mi diye kontrol edin.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0
5 minutes ago, EmreTezgel06 said:

fare ve klavye düzeldi de benim halen tek seferlik işte filtreleriniz ile eşleşen işler bulunmuyor yazıyor

Aramak istediğin özel bir yük mü var?

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0
2 minutes ago, EmreTezgel06 said:

hayır, önceden 9-10 sayfa iş oluyordu şimdi onlar gelmiyor sıkıntım orda kaynaklı yoksa özellikle aradığım bişi yok

Yukarıda bulunan çözüm yollarını denedikten sonra servise veya otele gidip uyumayı denedin mi? Denemediysen lütfen dener misin? 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0

Sorunun çözülmesi üzerine konuyu kapatıyorum , eğer gelecek sefer oyun modumuz ile ilgili tekrardan bir sıkıntı yaşarsanız tekrardan konu oluşturmaktan çekinmeyiniz.

Sorunun çözüme kavuşmasına yardım eden herkese teşekkürlerimizi sunarız.

//Kilitlendi ve Çözülen Konular’a taşındı 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.