Jump to content
Guest CrackPrewier

Kural Güncellemesi - Q1 2019

Recommended Posts

Guest CrackPrewier

Merhaba Kamyoncular !

 

Platformlarımızı kullanabilmeniz için tekrar kuralları okumanızın ve onları kabul etmenizin zamanı geldi !

 

Kurallarımızdaki ilk değişiklik, §1 - Hizmet ve Genel Kurallar  bölümüne yeni bir kural daha ekledik. Sizlerden gelen son bildirimler nedeniyle kurallarda olabilecek anlam belirsizliğiyle ilgili bir kural ekledik. 

 

Eklenen kural bu şekildedir: 

 

§1.9 - Anlaşmazlık

Eğer herhangi bir nedene bağlı olarak bir durumla ilgili kurallarda bir anlam belirsizliği veya açık varsa bu durumla ilgili cezalar TruckersMP yönetimi tarafından yorumlanır ve bir karara varılır. Eğer bir anlam belirsizliğini bize rapor ederseniz bunun en kısa süre içerisinde çözülmesi için çalışacağız. Kural boşlukları için de aynı durum geçerlidir. Bunların suistimal edilmesi yasaktır ve bu durumla karşılaştığınızda bize raporlamanız gerekmektedir. 

 

Ancak diğer kuralların birçoğu aynı kaldı… Kural bölümlerimizden birinde sizin de görebileceğiniz gibi büyük bir fark var. Kayıt dosyası düzenlemeyle ilgili olan kuralımızı güncellemeye karar verdik. Tırınızı ve dorsenizi kişiselleştirmek için birkaç yeni merak uyandırıcı özellik ekledik!

 

Peki neler değişti?

 

Kamyonlar:

 

  • Hitbox artık bir tır için izin verilip verilemeyeceğini etkileyen bir etken değildir.
  • LED'ler istediğiniz herhangi bir slota yerleştirilebilir, yani '' V '' oluşturma yöntemlerine izin verilmektedir.
  • Spot ışıkları ve Michelin bebeklerini istediğiniz herhangi bir yuvaya yerleştirilebilirsiniz. (Arka tampondaki spot ışıkları hariç).

 

 

 

Dorseler:

 

  • Farklı boyutlardaki römork tekerleklerine izin verilir.
  • Römorklar birbirinin üzerine binmediği sürece default olmayan römork kombinasyonlarına izin verilir.
  • Hitbox görünmez olmadığı sürece hitbox artık önemli değil.

 

Arabalar:

 

  • Değişiklik yok

 

Kayıt dosyası düzenlemede ki yasal zorunluluk güncellendi mi?

 

Evet, anlamanızı kolaylaştırmak için düzenlemeyi kaydetmede ki sorumluluk reddimizi güncelledik. Aşağıdaki, bunu daha basit ve daha az karmaşık hale getirmek için yeniden dile getirdiğimiz şeydir!

 

3.5 - Yasal Uyarı

 

"Kullandığınız tüm modların bu kurallara uyduğundan emin olun. Başvurmaya karar verdiğiniz tüm değişikliklerden siz sorumlusunuz. Değişiklikleriniz bu kurallara uymuyorsa, bir ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Modunuza izin verilip verilmediğinden emin değilseniz , oyuna başlamadan önce bir personele sorun. Kullandığınız bir modun (menşei ne olursa olsun) aracınızın kontrolünü kaybetmenizin bir nedeni olduğu tespit edilirse, dikkatsizce / pervasız sürüş yapmaktan yasaklanmak zorunda kalırsınız.

 

Umarım bu değişikliklerden memnun kalırsınız , ancak değişikliklerden memnun kalmadıysanız veya bununla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen bir geri bildirim bileti oluşturun ve "Game Moderation Management" a gönderin. en kısa sürede biletinize bakacağız!"

 

Mutlu Taşımacılıklar!

 

-TruckersMP Yönetim Ekibi

 

Yayını ana sayfada görüntüle

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...