Jump to content
  • 0

TMP Discord Links ?

Guest

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 2

Selam dostum.

1.Adım

TruckersMP adresinden hesabınıza giriş yapın,aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi "Settings" yani ayarlar kısmını göreceksiniz,tıklayın.

2.Adım

3 tane başlık göreceksiniz, "Edit Profile" yani Profili düzenle kısmında en altta bulunan "Add Discord" butonuna tıklayın.

3.Adım

Açılan sayfada discorda kayıtlı olduğunuz e-mail adresi ve şifreniz istenecektir,giriş yapıp "Doğrula" butonuna tıklayarak gerekli tüm izinleri sağlayın. (Endişelenmenize gerek yok,bu discord hesabınıza zarar vermeyecektir.)

4.Adım

Sunucuya hoşgeldiniz,artık burada sohbet edebilir (kurallar dahilinde) müzik dinleyebilir,tartışmalara katılıp yeni dostlar edinebilirsiniz.General kanalında evrensel bir dil olduğu için sadece İngilizce konuşulmasına izin verilmektedir.Siz anadilinizde veya bildiğiniz başka bir dilde konuşmak isterseniz #claim-your-language-and-rankskanalından (örneğin, ?rank turkish yazarak) dilinizi seçip kanalda konuşabilirsiniz.

• Like 1
  • Upvote 1
  • True Story 1

• 0

Merhaba,

Sorunuz için gerekli cevaplar tarafına gönderilmiş durumda.

Lütfen sorunuzun cevaplanıp cevaplanmadığını bize bildiriniz.

Mesajınızı bekliyoruz.

İyi Günler Dilerim..

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra uzun zaman içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz.
https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Konu sahibi tarafından bizlere herhangi olumlu ve/veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu "İnaktif konulardan" "Çözülemeyen Konular'a" taşıyorum. 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.