Jump to content
  • 0

Oyun İçi Sorun

Guest

Question

OYUNDA NORMAL YOLUMDA GİDERKEN DURDUK YERE OYUN KENDİNİ YENİDEN YÜKLÜYOR BİR ÇÖZÜM YOLU BİLİYORSANIZ NOLUR BENİMLE PAYLAŞIN.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam @[UluTürk] Engin-[14],

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, oyuna tekrar girer misin? Tekrar aynı problemi alıp almayacağını beni etiketleyip bilgilendirirsen sevinirim. :)

Saygılarımla

[TR] SkortiL

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
1 minute ago, [TR] SkortiL said:

Selam @[UluTürk] Engin-[14],

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, oyuna tekrar girer misin? Tekrar aynı problemi alıp almayacağını beni etiketleyip bilgilendirirsen sevinirim. :)

Saygılarımla

[TR] SkortiL

Tamam deniyeceğim sağolun.

• 0

Kardeş bi bak bakiyim hata bunami benziyor  eğer  bu videodaki gibi ise tek cözüm var oda şüan oyunda calişmiyor open gl ile calişmasi lazim ança oyle  düzeliyor  ben bu sorunu aylardir urasiyorum atmadiğim form support feedback kalmadi  bu sorunun tek cözümu open gl dir 

Bosuna uraşma buraya yazilanlar hep ayni şeyler  bak kaç tane form açim hep ayni şeyler 

• 0

Merhaba,

Konu sahibin tarafından gerekli süre içerinde geri dönüş olmadığı, konu inaktif olduğu için, konuyu inaktif konulara taşıyorum.

Sorununuz devam ediyor ise destek sistemimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi Günler Dilerim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

//kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Konu sahibi tarafından bizlere herhangi olumlu ve/veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu "İnaktif konulardan" "Çözülemeyen Konular'a" taşıyorum. 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.