Jump to content
  • 0

ETS2MP SPEED BUG

Guest

Question

Merhaba şimdi türkçe yazıcam ingiliceyle uraşamam bu hatayı tmp mi düzelticek yoksa scs mi düzelticek bu hız böceği per perma yasakladı yiyen arkadaşlarımız var bende çalışarak çektim hack falan yok planı oyunun bugu sadece araçta olan birşey deil taraması yapın  .

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Yüksek bir yerden aşağı inerken veya yüksek bir yere çıkarken [Tren yolu vs.] hız kesmeniz gerekiyor. Tır ile geçerken toparlanabiliyor ama skoda araçlarında toparlamak çok zor. Bu nedenle yasaklanırsanız itiraz yolu ile video kaydı gönderirseniz büyük ihtimalle yasağınız kaldırılacaktır. Umarım yeni güncellemede bu sorun düzelir. 

iyi Günler.

• 0

@AhirZaman eyw kardeş düşüncen ve yazdıkların için ama hızlı gidince belli olmuyorki ben bu videoyu çekmek işin 2 3 sefer save kayıtından geldim ki foruma atıyım sorun çözülsün diye  tm hızlı girmiş ola bilirim ama video işin hızlı girdim videodan önce hız buguna girince karçı çerite atıyodu az daha onun için en makül şey hız bug gunu düzeltmek

• 0

@-Alex Captan- sana katılıyorum ve diyer arkadaşlarada ben bazı zamanlarda oyuna girdimde özelikle köprü başında arada buga takılıp kaza yapıyorum usandım bundan umarım en kısa sürede düzelir

• 0
On 3/19/2019 at 10:54 PM, [Mega Trans] CrystaL said:

Skoda dişli kutusu bilinen bir hatadır, TruckersMP bu hata düzeltmesi için çok çalışır. Lütfen bir sonraki güncellemeleri sabırla bekleyin.

Konu sahibinin bahsettiği sorun araç hopladıktan sonra 150 hız sınırını aşanılabilinilmesi. Sizin gönderdiğiniz ise yeni yapılandırılan skoda ile birlikte zaten düzeltildi.

• 0

Merhaba Sevgili @-Alex Captan-

Lütfen öncelikle konsolu açınız .

Konsolunuz aktif değilse bu konuyu inceleyebilirsiniz : 

Konsolu açtıktan sonra aşağıda vermiş olduğum kodu giriniz ;

g_suspension_stiffness 0.1

Lütfen sonucu bizlere bildiriniz.

• 0

Merhaba ,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/support

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP Trial Support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.