Jump to content

Jak změním můj tag, když jsem zabanovaný? [CZ]


TomiikCZ

Recommended Posts

Tato následujcí příručka by ti měla být schopna pomoc s měněním tagu mezitím, co jsi zabanovaný.

 

 

Krok 1. - Měnění tvého tagu.

 

Spuštění multiplayeru.

 

1. Spusť multiplayer jako obvykle. I když jsi zabanovaný, tak furt budeš moc schopen se dostat do launcheru na přihlašovací obrazovku normálně.
    Příkladný obrázek:

Spoiler

uQ7Hgmo.png

 

Hledání multiplayerových "Settings" (nastavení).

2. Najdi ikonu, která vypadá jako "ozubené kolečko" v levé straně obrazovky. Kliknutím na toto tlačítko otevřeš multiplayerové nastavení, to místo, které potřebuješ na změnění tagu.
    Příkladný obrázek:

Spoiler

1xl9DZB.jpg

 

3. Najdi "general" tabulku v multiplayerových nastaveních. Tohle je to, kde budeš moct schopen změnit tvůj tag. 
    Příkladný obrázek:
 

Spoiler

HatZlHu.png

 

 

 

> Si hotov! Změnil si svůj tag a nyní si můžeš podat tvoje odvolání na tvůj ban. (ban appeal)

 

 

Krok 2. - Jak dokázat, že jsi změnil svůj tag.

 

Předtím, než budeš zpátky ve hře, potřebuješ dokázat adminovi (Game Moderator), který tě zabanoval, že jsi změnil svůj tag. Budeš potřebovat screenshot (obrázek ze hry) ze tvých multiplayer nastaveních, ukázat upravený nebo odstraněný tag.

 

Pořizování obrázku z upraveného tagu.

 

1. Pořiď screenshot. (obrázek ze hry) Můžeš pořídit obrázek upraveného tagu.

 

2. Nahraj ten screenshot. (obrázek ze hry) Můžeš ho nahrát kamkoliv na bezpečnou stránku, kterou si vybereš, jen si ověř, že budeme schopni ho vidět. Já doporučuji http://imgur.com nebo https://prnt.sc/.

 

Odvolání.

 

3. Pošli ten link do svého odvolání. (ban appeal). Jakmile máš funkční odkaz, prosím, vytvoř své odvolání (ban appeal) a zveřejni odkaz ve svém odvolání. (ban appeal)

 

 

> Všechno hotovo! Si připraven, nyní musíš být trpělivý a počkat na odpověď ve svém odvolání. (ban appeal)

 

 

 

 

Jeden z adminů (Game Moderator) přijde zkontrolovat tvoje odvolání (appeal), on/ona bude rychle a efektivně moct schopen pracovat s tvým odvoláním. (appeal) Schopnost poslat odkaz v prvním kroku odvoláním, zrychlí proces, kdy budeš odbanován.

 

Jakékoliv otázky týkající se tohoto, neváhej mě kontaktovat a já Vám zkusím nejlépe pomoct jak budu moct.

Děkuji,
TomiikCZ

 

Tagy by měly být s souladu s pravidly hry: http://truckersmp.com/rules
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Překladatel: @TomiikCZ Realistic Driver (Neváhej mě kontaktovat, když v překladu nalezneš chybu!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Original by: @Aestrial

 

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.