Jump to content

System kar na serwerze TruckersMP na Discord

Kid Fabi
 Share

Recommended Posts

• Web Developer

System kar na serwerze TruckersMP na Discord

W jaki sposób nadawane są kary przez Moderacje Discorda na serwerze TruckersMP? To pytanie pojawia się dość często.
W praktyce system kar na Discordzie jest prawie taki sam jak ten, który jest obecnie stosowany na serwerach TruckersMP w grze przez Game Moderatorów.
Jedyną różnicą jest to, że każde ostrzeżenie, kick lub ban nie wygasa po roku, jak ma to miejsce w grze.

System kar wygląda następująco:

• (1) Pierwsze Wykroczenie: Zostaniesz werbalnie ostrzeżony (za pomocą tagu) przez Discord Moderatora.
  • (2) Drugie Wykroczenie: W tym momencie już raz zostałeś ostrzeżony. Teraz otrzymasz kolejne ostrzeżenie za pośrednictwem bota.
  • (3) Drugie Wykroczenie: Tak samo jak powyżej, otrzymasz kolejne ostrzeżenie za pośrednictwem bota.
  • (4) Trzecie Wykroczenie: Tak samo jak powyżej, po raz kolejny otrzymasz ostrzeżenie. Będzie to ostatnie ostrzeżenie. Dalsze naruszanie przez Ciebie zasad, będzie wiązało się z podjęciem wobec Ciebie dalszych działań.
  • (5) Czwarte Wykroczenie: Zostaniesz zmutowany na okres 7 dni. Nadal będziesz miał możliwość przeglądania naszego serwera, jednakże nie będziesz mógł wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami przez okres 7 dni.
  • (6) Piąte Wykroczenie: Jeżeli nadal będziesz łamał zasady, zostaniesz zbanowany na okres 7 dni.
  • (7) Szóste Wykroczenie: W tym momencie zostaniesz permanentnie zbanowany na serwerze TruckersMP na Discordzie.

Pamiętaj, że w przypadku każdego ostrzeżenia, kicka lub bana, chyba że jest to błąd i nie zrobiłeś nic co złamało regulamin, będziesz musiał skontaktować się z Community Moderation Managementem poprzez system Feedback, aby odwołać się od zakazu. Jeśli dowody przeciwko Tobie są mocne, Twój zakaz najprawdopodobniej nie zostanie zniesiony.

Pamiętaj również, że w zależności od powagi Twoich działań, kick lub tymczasowy / permanentny ban może zostać wydany bez żadnego ostrzeżenia.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące systemu lub samego serwera TruckersMP na Discordzie, możesz skorzystać z kanału #discord-suggestions dostępnego w kategorii "SUPPORT" na serwerze.

Community Moderation Management

Źródło:

Napisane przez: @KhaosHammer

Polskie opracowanie oraz tłumaczenie: @Kid Fabi

Zaktualizowane 05.07.2020 przez @arusf2011 [PL/EN]

Przydatne poradniki

--> Jak dołączyć do serwera TruckersMP na Discord.

--> Jak używać Discorda.

--> Jak reportować użytkownika Discorda.

--> Jak uzyskać Unique Discord ID Gracza.

• Like 1
  • Upvote 4

• Web Developer
47 minutes ago, WooQash said:

Dziwne, bo mam perma bez żadnych ostrzeżeń... hmm...

"Pamiętaj również, że w zależności od powagi Twoich działań, kick lub tymczasowy / permanentny ban może zostać wydany bez żadnego ostrzeżenia."

Nie wiem kiedy dostałeś tego bana. Być może wtedy panowały jeszcze inne zasady, aniżeli te przedstawione powyżej.

Zawsze możesz napisać Feedback żeby dowiedzieć się więcej w tej sprawie.

@Kid Fabi aktualnie nie mogę, bo od dwóch tygodni czekam na odpowiedź GMM w sprawie pewnego admina. Z resztą tak jak napisałem wyżej... wróć post został dziwnym trafem schowany. Wcale mi nie jest źle bez tego Discorda, skoro nie można negatywnie wyrażać się nt. TruckersMP tam to nie mam zamiaru tak przesiadywać.

rtrn263.png