Jump to content
  • 0

Tırı suremiyorum

MustafaKRTS1106

Question

Arkadaşlar forum sitesi pek kullanmadığımdan dolayi konuyu yanlış yere felan yazdiysam hepinizden özür dilerim. Benim sıkıntım şu şekilde ; Multiplayera giriyorum, servera giriyorum, kaydımi açıyorum, süre tikliyorum yüklemeyi yaparak açıyor tam tıra giriş yaptığı ekranda bir kere daha aynı yüklemeyi yapıyor ve tırıma gaz veremiyorum direksiyonu hareket ettiremiyorum. Bunun dışında ne bileyim marş tuşu far tuşu kamera tuşları felan sikintisiz çalışıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba MustafaKRTS1106 sorunun için üzgünüm ama bunun çözümü olabilir dediklerimi yaparsan sorunun çözülebilir. 

• Steam kütüphane ets 2 ye tıkla özelliklerden yerel dosyalar oyun bütünlüğünü doğrula yap eksik dosya varsa indirecektir.
  • Belgelerim ETS2MP dosyasında ki config sil. 
  • Mp yönetici olarak çalıştır. 

Sorun çözülmez ise mp silip tekrar kurmanı öneriyorum bu adımlardan sonra sorunun devam ederse bildirmeni bekliyorum.

Saygılarımla Dark Winter 

• Upvote 2

• 0

Evet o bendede oluyor genelde bu olay yükleme ekrani  geldikten sonra oluyor sende tek bir isteğim olacak bu olay olduğu anda consoldaki kodlarin resmini al forma yani buraya at  bak bu olay videodaki gibimi  bende bu tüş olayida var ama  o şüanda oyle herzaman olmuyor 

• 0

Selam, Kontrollerinizi varsayılan olarak ayarlamayı dener misiniz?

Seçenekler > Tuşlar ve Düğmeler > Varsayılan olarak sıfırla seçeneğini seçin.  

• Upvote 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba @MustafaKRTS1106,

@Dark Winter'ın çözümlerine ek olarak oyun ayarlarına girip ''Tuşlar ve Düğmeler'' bölümünden ''Varsayılanlara dön'' seçeneğine tıklayıp en baştan tuş atamalarını yapmanı rica ediyorum. Bunu yapmanı istememin nedeni marş,far tuşlarının çalışmasından kaynaklı, belki de tuş atamalarında karışıklık olmuş olabilir.

Saygılarımla 

[TR] SkortiL

• Upvote 2

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Sorununun çözülmesine çok sevindim.

Bu yüzden konunuzu Çözülmüş Konulara taşıyacağım.

Destek veren herkese çok teşekkürler <3

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.