Jump to content

Wyścigowe Mistrzostwa - Wiosna 2019


Recommended Posts

Drodzy gracze,

Wiemy, doskonale o czym myślicie ... Kolejne wydarzenie się zbliża ?! Dokładnie! Tym razem już za niedługo pojawi się nowa specjalna seria wydarzeń tworzonych przez TruckersMP.

Jeśli byłeś na naszym letnim weekendowym wydarzeniu w lipcu ubiegłego roku, możesz pamiętać o naszych małych wydarzeniach - Grand Prix. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych komentarzy  i od tego czasu staramy się utrzymać nasze emocje za zamkniętymi drzwiami, ponieważ dokładnie wiemy, co robić dalej!

XKfmHDr.png

To wydarzenie odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019 r. , w tym dniu rozpocznie się nasza pierwsza seria wyścigów. Czy jesteś w stanie poradzić sobie z presją wysokich prędkości, trudnych dróg i setek widzów oglądających Twój każdy ruch? Czy potrafisz szybko i dobrze jeździć?

Jeśli odpowiedziałeś TAK! na wszystkie te pytania chcemy, abyś to udowodnił. Chcemy ukoronować naszego pierwszego mistrza.

Nie tylko będziesz czuć się niesamowicie, będąc naszym pierwszym mistrzem, ale także otrzymasz uznanie społeczności (więcej informacji na ten temat niedługo), a także ogromną kartę upominkową Steam !

PrlST6Y.png

 

Wymagania 

 

Aby wziąć udział w pierwszych mistrzostwach, upewnij się, że spełniasz następujące wymagania:

 

  • Posiadasz American Truck Simulator (nie wymagamy DLC)
  • Posiadasz własną ciężarówkę
  • Brak banów w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Będziesz w stanie grać w niedzielę 17 marca od 17:30 do 22:30 czasu polskiego
  • Posiadasz nerwy ze stali!

 

Jeśli masz 100% pewność, że spełniasz powyższe wymagania, wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj:  https://goo.gl/forms/BHT2Xku9Gsvxi2563

Zgłoszenia trwają do piątku 15 marca do godziny 19:00 !

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, powodzenia!


-TruckersMP Team

Zobacz post na stronie głównej

 

 

Źródło:  

 

Źródło pisane przez: @Digital

 

Tłumaczenie może się lekko różnić od orginału

  • Like 3
  • Thanks 2
  • True Story 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Kap. featured this topic
1 minute ago, Miko [PL] said:

Nie znalazłem nigdzie informacji o miejscu rozpoczęcia. Będzie ono podane później?

Tak miejsce rozpoczecia i tak dalej zostana podane pozniej o ile sie zgłosiłeś do tego wydarzenia :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miko [PL] Pewnie wszystkie informację dotyczące miejsca startu oraz godziny dostaniesz godzinę przed wyścigiem :) Będziesz mógł się poczuć niejako jak w filmie Need for Speed, tyle że w ciężarówce hehe :P

Kiedy byś tych potrzebnych informacji nie dostał i tak życzę Ci powodzenia w wyścigu !! Niech moc będzie z Tobą :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Spat91 said:

@Miko [PL] Pewnie wszystkie informację dotyczące miejsca startu oraz godziny dostaniesz godzinę przed wyścigiem :) Będziesz mógł się poczuć niejako jak w filmie Need for Speed, tyle że w ciężarówce hehe :P

Kiedy byś tych potrzebnych informacji nie dostał i tak życzę Ci powodzenia w wyścigu !! Niech moc będzie z Tobą :)

No właśnie to jest taka ciekawa odskocznia od zwykłej jazdy. Spróbować warto, jednak nie wiem czy mój komputer wyrobi przy około 100 graczach :P

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich, udało mi się dotrwać do finału ale mam jedno poważne zastrzeżenie. Jako osoba mająca na koncie wiele kilometrów w ścigałkach tj. rFactor, Assetto Corsa czy nawet produkcje Codemasters - GRID 2, wszelakie Formuły, tutaj w ATSie był jeden podstawowy problem. Co z tego, że serwer był bezkolizyjny jak ktoś jadący we mnie zasłaniał mi drogę, że nic widać nie było... (w grach chociażby od Codemasters jak ktoś był w kimś to prześwitywał i nic nikomu nie zasłaniał). To nie jest ściganie jak nie widzę jak jechać... Organizacja super była i ludzie też, ale ten jeden problem nie dawał radości z jazdy kiedy ktoś jadący we mnie i będący lekko z przodu zasłaniał mi całą drogę.

  • Like 1
  • HaulieLove 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.