Jump to content
  • 0

Yükleme Ekrani /Game Crash Hattaları /Open Gl Sorunu/ (Destekleriniz Ve Yardimlariniz Beklenmektedir)

Guest

Question

Oyunu Open gl ile açmam lazim eğer oyunu open gl ile açilsa hiç bir hata vermiyor lütfen bu open gl açabilmem icin bana bir yol gösterin   oyunu nasil open gl ile acildiğini biliyorum fakat open gl olunça siyah ekranda kaliyor kapaniyor boyle bir sikinti var

Recommended Posts

• 0

Yok boyle birşey ya scs  sorunu cözmek icin üraşmiyor direk ekran kartina girdiler  ekran  kartin  deyiştir ohhh 

• 0
On 4/10/2019 at 9:12 PM, Serdar-Albayrak55 said:

Open gl ile başlatmayi biliyorum sorun başlatiktan sonra başliyor siyah ekranda kalip kapaniyor  bu yükleme ekrani ve game crash sorunu sizde biliyorsunuz ki 1.30 dan beri yasiyorum  o zamanlar ben bu sorunun bir cözümunu bulmuştum ve o çözümde open gl di  ozaman ben bu sorunu bu şekilde cözdüm taki 1.32 gelene kadar  1.32 geldi open gl ile açinca siyah ekranda kalip kapaniyor sorun bu dur bu sorunu scs ye iletmem gerek 

Aynı sorunlarla bende karşilaşiyorum yeter vallahi oyundan soguduk

Oyunu 2-3 dk oynuyorum yükleme ekranına alıyor  singplayer’dada online dada karşilaşiyorum bu sorunla 1.34 sürümünde karşilaşiorum 1.30 aldıgımda hiçbir sorun olmuyor 

• 0
1 hour ago, karabeey29 said:

Oyunu 2-3 dk oynuyorum yükleme ekranına alıyor  singplayer’dada online dada karşilaşiyorum bu sorunla 1.34 sürümünde karşilaşiorum 1.30 aldıgımda hiçbir sorun olmuyor 

Kardesim senin sistem özeliklerin nedir 

17 minutes ago, Phonyang said:

Gördüğünüz gibi sistem özellikleriniz önerilen minimum özelliklerin altında. Size daha önce de belirttiğimiz gibi, bu nedenle en azından ekran kartınızı yenilemeniz gerekiyor. 

Ekran kartindan tamam kabul etim ama open gl de boyle bir hata vermiyor  buna ne diyeceksiniz

Ya arkadaş siz sorun cözmek değil sadece sisteme bahane bulamak icinmi yetkilisiniz  anlamadim gitti diyorum ki madem ekran kartindansa niye open gl de hata vermeden çalişiyor

• 0

Bunu ben daha önceki formda üstüne basarak belirtim  kimdi  o yetkili forz diye bir support vardi ona soylemiştim şimdi ayrirdi ekipden 

Yok singleplayerde almiyorum 1.34  geldiğinden beri  1.33 de vardi

Size cok kezde soyledim bu hata  consolda beli oluyor  videoda consolda beli o hatalar bu sebebi oluşturuyor

Hatta bakarsaniz form üzerinde  oyun hatasi diye bir form yeri var oradada form atim orada bana scs den kaynakli olduğu soylendi

• 0

Merhaba,

6 minutes ago, Serdar-Albayrak55 said:

Bunu ben daha önceki formda üstüne basarak belirtim  kimdi  o yetkili forz diye bir support vardi ona soylemiştim şimdi ayrirdi ekipden 

Yok singleplayerde almiyorum 1.34  geldiğinden beri  1.33 de vardi

Eğer ki singleplayeri açarken sağ tık OpenGL ile aç seçeneğini işaretler iseniz multiplayer de OpenGL ile açılacaktır. Söylediğinize göre bu da işe yaramıyor. Singleda da hata aldığınızı belirtmişsiniz. Sistem özellikleriniz önerilen minimum özelliklerden bile daha düşük maalesef. Bu durumda yapabilecek bir şey kalmıyor. Farkındaysanız size yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat sistem özellikleriniz gerçekten yeterli değil. 

• 0

İşte sorun bu adimdan sonra basliyor  open gl yi seciyorum siyah ekran geliyor kapaniyor sorun bu open gl de ama 1.32 cekiyorum oyunu open gl caliyor iste sorun scs de 

• 0

Merhaba,

Öncelikle bu almış olduğunuz hata nedeniyle üzgünüz fakat, bu sorun bizim tarafımızdan kaynaklanan bir sorun değildir. Uzun süren çalışmaların ardından netice olarak bu sorun SCS Software tarafından oyunun sistemsel bir hatası olarak tespit edildi. Üzgünüz fakat bizim şuan size karşı yapabileceğimiz hiç bir şey mevcut değildir. Tekrardan aldığınız hata için üzgünüz fakat TruckersMP ile ilgili olan bir hata değildir bu. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. 

Saygılarımla,

Phonyang

//moved to unsolved topics. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.