Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Yükleme Ekrani /Game Crash Hattaları /Open Gl Sorunu/ (Destekleriniz Ve Yardimlariniz Beklenmektedir)

Guest

Question

Oyunu Open gl ile açmam lazim eğer oyunu open gl ile açilsa hiç bir hata vermiyor lütfen bu open gl açabilmem icin bana bir yol gösterin   oyunu nasil open gl ile acildiğini biliyorum fakat open gl olunça siyah ekranda kaliyor kapaniyor boyle bir sikinti var

Recommended Posts

• 0
2 minutes ago, bitlisli1317 said:

aynı sorun bendede var kardeşim 40 tl boşa gitti desene

Feedback ve supportla boşa uraşma ben nerler yaptim

• 0

Bunun tek cözümu open gl nin calişmasi ben diyorum ama yok hale yanit alamiyorum birak  boyle yaparak kendileri kaybedecekler

4 minutes ago, bitlisli1317 said:

Sen çözdünmü hatayı 

Yok hale devam ediyor

• 0
9 minutes ago, bitlisli1317 said:

benimde aynı şekilde artık oynamıyorum zaten ets2

Yeni mp cikacak onda devam edersin

• 0

Selam,

Bu yöntemi deneyebilirsin:

Belgelerim> Euro Truck Simulator 2 klasöründeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın.

uset r_device "gl" değerini uset r_device "dx9" olarak değiştirin

Oyunun yedeğini alın ve Steam üzerinden Euro Truck Simulator 2 'yi Tekrar kurun.

Sneezy

• 0
1 hour ago, Sneezy said:

Belgelerim> Euro Truck Simulator 2 klasöründeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın.

uset r_device "gl" değerini uset r_device "dx9" olarak değiştirin

Sevgili kardeşim bu işlemi biliyorum bu işlemi yapinça oyun siyah ekranda kaliyor ve kapaniyor  olay bu 

• 0

@Serdar-samsun55 Bu sorun genellikle eski ekran kartlarının desteklemediği bir şeyden dolayı kaynaklanıyor. Genellikle diyorum çünkü yeni sistemlerde düzgün kurulmamış işletim sistemi, sürücüler veya bilgisayardaki diğer programlar da buna neden olabilir. Çeşitli forumlardan izlediğim kadarıyla bu sorun yalnızca multiplayer ile sınırlı değil, single playerda da yaşanıyor. Dolayısıyla da TMP ekibinin bu noktada yapabileceği herhangi bir şey bulunmuyor. Eğer SCS'nin steamdeki ets2 değişiklik sayfasını incelerseniz birkaç sefer nvidia kartları için güncellemeler yayınladığını görebilirsiniz.

Nasıl ki mp ile ilgili bir sorunda scs'ye başvurduğunuzda size TMP'nin resmi olarak desteklenmediğini söyledikleri gibi; biz de single player için de geçerli olan hatalar için oyuncuları SCS'ye yönlendiriyoruz.

Nvidia GT 420M kullanan arkadaşımda da aynı sorun var ve bunun için format dahi attı fakat sorun düzelmedi. O da sistemini yenileyene kadar oyunu bıraktı. Dikkat, TruckersMP'yi değil ETS2'yi bıraktı.

TIRCI

• 0
47 minutes ago, DesertEagle26 said:

Nvidia GT 420M kullanan arkadaşımda da aynı sorun var ve bunun için format dahi attı fakat sorun düzelmedi. O da sistemini yenileyene kadar oyunu bıraktı. Dikkat, TruckersMP'yi değil ETS2'yi bıraktı

Bakin ben bu sorunun cözümunu biliyorum ancak o cözüm süan oyunda calişmiyor  bu sorunun cözümu open gl dir  ben open gl ile acmasini biliyorum ancak oyunu open gl ile acinca siyah ekranda kalip kapaniyor sorun bu @DesertEagle26

Open gl formatinda boyle hatalar vermiyor ve ben bu konu ile cokça form ve destek talebi açim o açtigim formun birindede bu open gl bu hatayi cözüyor demiş ve önermiştim @DesertEagle26

• 0

Lütfen bana bu open gl  sorunu dile getirin bu open gl calişça sorun ortadan kalkiyor  lütfen scsye bu durumu iletin 

• 0
On 3/27/2019 at 8:07 PM, Serdar-samsun55 said:

Lütfen bana bu open gl  sorunu dile getirin bu open gl calişça sorun ortadan kalkiyor  lütfen scsye bu durumu iletin 

scs 1.30 güncellemerinden sonra open gl ile açmama kararı aldı nvidia ekran kartları için diye biliyorum

not:aynı hata bendede var oyunu bırakamam 40 lira para verdim

• 0
2 hours ago, bitlisli1317 said:

scs 1.30 güncellemerinden sonra open gl ile açmama kararı aldı nvidia ekran kartları için diye biliyorum

not:aynı hata bendede var oyunu bırakamam 40 lira para verdim

Eğer İngilizcen varsa bu durumu scsye bildirmen gerek cünkü bu oyun ana firmasi scs  truck mp sadeçe multi icin kardeşim eğer  ingilizcen varsa lütfen bu durumu bildir scsye  open gl ile calişsa bu oyun bu hata olmuyor  bunu ben denedim ve bir kaç ay önçe ki forma sunmuştum eğer ingilizcen varsa lütfen bu durumu bildir 

• 0
48 minutes ago, bitlisli1317 said:

valla hacı benimde ingilizcem yok.yok bilmem pastebin kulanın yok şunu yapın arkadaş 14 tane oyun var tek bu ets2 seninki gibi hata veriyor

Ah be kardeşim o zaman  beklemekten başka caremiz yok ilaki bizim gibi olan ve ingilizçe bilen arkadaşlar scsye yazmiştir  biraz bekliyelim bakalim olmadi bir yetkiliden ingilizce konusda yardim isticez 

• 0
48 minutes ago, Serdar-samsun55 said:

Ah be kardeşim o zaman  beklemekten başka caremiz yok ilaki bizim gibi olan ve ingilizçe bilen arkadaşlar scsye yazmiştir  biraz bekliyelim bakalim olmadi bir yetkiliden ingilizce konusda yardim isticez 

aga vallahi geri iade bile ettim çok fazla oynadığımdan steam kabul etmedi tek sıkıntı çıkaran oyun bu 

• 0
3 hours ago, bitlisli1317 said:

aga vallahi geri iade bile ettim çok fazla oynadığımdan steam kabul etmedi tek sıkıntı çıkaran oyun bu 

Valaha kardeşim dedigim gibi oyunu open gl ile calişasa hiç bir sikinti olmuyor bunu denemiştim  onun icin urarasiyorum ve aldigim sonucunlar boş olarak geri dönüyor  hiç bir yetkili  ya goremezden geliyor ya anlamiyor lütfen bir yetkili eğer sağlam ingilizçesi olan bir yetkili  bu open gl ile calişmasi konusunda bir form atsin scsye yada bize yardim etsin biz atarim ingilizce bir şekilde  lutfen artik bir yetkili gorsun 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.