Jump to content

Skin do naczepy ets2mp


Recommended Posts

Witaj @MinisteRVV

 

Może któryś z tych poradników pomoże...

Wiem że jeden odnosi się do malowania do ciężarówki, ale może też się przyda :D

 

 

 

Pozdrawiam

LamAll

TruckersMP Trial Support

 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [GTW] LamAll said:

Witaj @MinisteRVV

 

Może któryś z tych poradników pomoże...

Wiem że jeden odnosi się do malowania do ciężarówki, ale może też się przyda :D

 

 

 

Pozdrawiam

LamAll

TruckersMP Trial Support

 

 

1 hour ago, ErThuB [SWE] said:

Jest z tym troszkę zabawy. Program do przerabiania naczep, skinów to jest niezbędne, aby móc coś zdziałać. Poszukaj na youtube, czy innych stronach. Tam pewnie znajdziesz informacje potrzebne do stworzenia skina, powinno tam być wszystko opisane szczegółowo. Pozdrawiam ErT ;)

 

 

Potrzebne programy jak i wiedze jak zrobić posiadam tylko chodzi mi bardziej o to że nie wykrywa mi moda na multi, na singlu tak, czy to może być zależne od wersji gry? 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @MinisteRVV

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do nieaktywnych tematów.

Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej.

Życzę miłego dnia!

 

Pozdrawiam

LamAll
TruckersMP Trial Support

 

//Zamykam & przenoszę do nieaktywnych tematów.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Witaj @MinisteRVV

 

Ten temat był nieaktywny przez kolejne 2 dni. Z tego powodu przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów.

Życzę miłej niedzieli.

 

Pozdrawiam

LamAll
TruckersMP Trial Support

 

//Przenoszę do nierozwiązanych tematów.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • LamAll locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.