Jump to content
  • 0

Kazaya sebeb verip kaçmak

[G-T-R]GrayWolf

Question

Herkeze merhaba iyi günler dün gece oyunda kayıtdayken birisi yanlış sollama yaparak kafandan tır'a çarptı ve kaçtı tabi ben ne oldugunu anlayana kadar adam oyundan cıktı tmp id'sini almadım ama kayıt açık oldugu için ismi tam olarak görülüyordu bu kişiyi bulmak için yardımlarınızı bekliyorum.

İsmi bu = ν8 ρσωєя _Gökhan_ . 

Eger bilen biri varsa konu altından ulaşabilirse sevinirim.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar belgelerimdeki etsmp dosyasina giderek ordan kayit aratabilirsin  ctr+f tusuna basip isimle veya hangi serverda oynadiysaniz onla arama yapabilirsiniz iyi oyunlar dilerim

• 0
1 hour ago, Husky_06 said:

Merhabalar belgelerimdeki etsmp dosyasina giderek ordan kayit aratabilirsin  ctr+f tusuna basip isimle veya hangi serverda oynadiysaniz onla arama yapabilirsiniz iyi oyunlar dilerim

Çok sağol buldum gerekli bilgiyi tekrardan teşekkürler.

• 0

Lütfe bir yardıma ihtiyacınız olursa konunuzu Yardım/Destek bölümünde oluşturun:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

Şimdilik konuyu doğru bölüme taşıyorum, anlayışınız içi teşekkür ederim.

//Yardim/Destek’e taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Selamlar,

Oyun içerisinde bu gibi durumlarda LOG dosyaları sayesinde oyuncu kaçsa dahi, TruckersMP ID'lerine erişebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek nasıl yapacağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz:

• Belgelerim klasörüne gidin.
  • ETS2MP Klasörüne girin.
  • Karşınıza çeşitli metin belgeleri çıkacaktır. Yapmanız gereken tek şey, olayın gerçekleştiği güne dair olan "log_spawning" belgesini bulmak. 
  • Olayın gerçekleştiği güne ait olan "log_spawning" metin belgesini bulduktan sonra, F3 tuşu ile oyuncuya dair aklınızda kalan ID veya İsim girin, ardından TruckersMP ID'sine ulaşacaksınız.
  • Son olarak, kullanıcıyı WEB Sitemizden raporlayın: https://truckersmp.com/reports

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Trial Game Moderator

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.