Jump to content

Problem ze znaleziemiem gracza


Recommended Posts

Dobry wieczór,

 

Mam pytanie. Jak znaleźć nick gracza, z którym miałem kolizję, abym mógł go zgłosić? Wpisując jego nick na https://truckersmp.com nie wyszukuje mi go. Czy jest to prawdopodobne, że go zmienił? Wczoraj go zgłosiłem, a dziś się loguję i tego zgłoszenia nie ma. Jeżeli zmienił nick to jak mógłbym go odnaleźć znając tylko jego stary nick?

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Wchodzisz w moje dokumenty/ETS2MP/logs/log_spawning_xx.xx.xx z danego dnia i szukasz po nicku/tagu/numerze, i obok niego wyświetli ci się jego TMP ID. 

Jest też łatwiejsza opcja, lecz nie zawsze działa, jeśli winowajca zmieni nick.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam

@Koszula93 Jeśli zgłosiłeś gracza w grze możliwe, że twój report z racji dużej ilości w tym czasie nie został rozpatrzony. Możesz zgłosić gracza na stronie TMP: https://truckersmp.com/reports wtedy masz pewność iż report będzie rozpatrzony, a gracz o ile złamał regulamin zostanie ukarany. Jak złożyć report: 

 

Jeśli gracz zmienił nazwę nic straconego.

Możesz wyszukać go jeśli posiadasz: jego id z gry/nick/tag oraz pamiętasz, w którym dniu była sytuacja, o której napisałeś.

Wejdź w: Dokumenty / ETS2MP / logs / log_spawning_ [data spotkania z graczem, na przykład 02_03_2019] w notatniku, wyszukasz go za pomocą (ctrl + f), jeśli podasz jego identyfikator z gry np. 2545/fragment nazwy lub tag to powinieneś znaleźć go wraz z jego TMPID - niezbędnym do raportu.

 

Mam nadzieję, że okaże się to pomocne

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Koszula93 said:

Ok, tylko że te pliki tekstowe o nazwie log_spawning są puste.

Czy, aby na pewno nie masz nic w pikach log_spawning_XX.XX.XXXX? Powinieneś mieć wszystko w plikach.

 

Spoiler

AzZXp79.png?1

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

@Koszula93 Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Jeśli zgłosiłeś gracza w grze poprzez "report" na TAB i ten report nie był przeglądany przez staff to na czacie tekstowym po jakimś czasie powinna się ukazać informacja, że twój report nie został rozpatrzony wraz z danymi gracza m.in. tj.TMPID potrzebnym do reportu na stronie. Przykład:
[04:31:22] [System] No action was taken against player xxx (243, TruckerMPID:yyy). [pod xxx oraz yyy były dane, które zastąpiłem literami]
[04:31:22] [System] If you feel this to be incorrect, please submit a report on our website."

Jeżeli pojawiła Ci się taka informacja to możesz ją znaleźć również po wyjściu z gry w notatniku chat_ [data]

Wejdź w: Dokumenty / ETS2MP / logs / chat_ [data spotkania z graczem, na przykład 02_03_2019] w notatniku, wyszukasz go za pomocą (ctrl + f), jeśli podasz jego identyfikator z gry np. 243 lub fragment nazwy to powinieneś znaleźć go wraz z jego TMPID - niezbędnym do raportu.

 

Jeśli w notatniku chat_[data] nie masz takiej informacji lub okaże się pusty to ciężko będzie znaleźć taką osobę.

Na przyszłość możesz ustawić w TAB Settings- Develpoment logging - Basic następnie kliknąć Apply i OK: 

Spoiler

QAnXQrl.png (zielone pole)

wtedy powinieneś mieć pełną informacje w folderze log_spawning i bez problemu znajdziesz daną osobę sposobem opisanym w komentarzach wyżej.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, JJay said:

Czy, aby na pewno nie masz nic w pikach log_spawning_XX.XX.XXXX?

Sprawdzałem, są puste.

 

1 hour ago, MarkON said:

Jeśli zgłosiłeś gracza w grze poprzez "report" na TAB

Niestety, tym sposobem nie zgłosiłem, bo bardzo rzadko są podejmowane działania przez moderatorów i stwierdziłem, że każdą moją jazdę będę się starał nagrywać. Dodam, że pierwszy raz taki miglanc mi się trafił pomimo tego, iż posiadam jako tako dowód w postaci nagrania. Pozostałych, których zgłosiłem dużo wcześniej to reporty zostały sukcesywnie zaakceptowane.

 

A przecież jeśli zmieni nick to na jago profilu powinna czasem pokazać się informacja o zmianie nicku? Nie idzie tego jakoś wyszukać?

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Koszula93

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do nieaktywnych tematów.

Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej.

Życzę miłego dnia!

 

Pozdrawiam,

LamAll
TruckersMP Trial Support

 

//Zamykam & przenoszę do nieaktywnych tematów.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • LamAll locked this topic

Witaj @Koszula93

 

Ten temat był nieaktywny przez kolejne 2 dni. Z tego powodu przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów.

Życzę miłej niedzieli.

 

Pozdrawiam

LamAll
TruckersMP Trial Support

 

//Przenoszę do nierozwiązanych tematów.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.