Jump to content

Nie mogę się zarejestrować


Guest

Recommended Posts

Mój kolega tworzy konto na truckers mp. Na steamie wszystko mu działa, konto jest publiczne i gra sobie czasami. Namówiłem go abyśmy razem pograli ale ma jeden problem, nie może się zalogować. Pokazuje mu się coś takiego. Co może zrobić aby działało?

 

Screenshot_2019-02-27-18-12-08.png

Link to comment
Share on other sites

privacy_settings_pl.png

 

Profil Steam Twojego kolegi jest prywatny lub tylko dla znajomych i TruckersMP nie jest w stanie pobrać wszystkich informacji.

Aby móc się zarejestrować musisz zmienić ustawienia prywatności konta Steam.

Opcja Widoczność mojego profilu (1) musi być publiczna, Widoczność szczegółów gry (2) musi być publiczna, a opcja Nigdy nie pokazuj mojego łącznego czasu gry [...] (3) odznaczona.

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Witaj @kawkaaaa

Podaj prosze link do jego profilu na steamie, wtedy bede w stanie sprawdzić o co dokładnie chodzi.

 

Aby sie zarejestrować na naszej stronie trzeba spełniać pare warunków: 

  1. Gra jest kupiona przez to konto, a nie udostepniona od innego konta steam
  2. Przegrane 2 godziny(czasami potrzeba troche wiecej niz równo co do sekundy 2h) 
  3. Profil cały publiczny tak jak na screenie
    Quote

    tPCH2en.png

     

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BoSsik2 said:

Witaj @kawkaaaa

Podaj prosze link do jego profilu na steamie, wtedy bede w stanie sprawdzić o co dokładnie chodzi.

 

Aby sie zarejestrować na naszej stronie trzeba spełniać pare warunków: 

  1. Gra jest kupiona przez to konto, a nie udostepniona od innego konta steam
  2. Przegrane 2 godziny(czasami potrzeba troche wiecej niz równo co do sekundy 2h) 
  3. Profil cały publiczny tak jak na screenie

 

@BoSsik2 dobra bo ja mu to udostępniłem. A jeżeli on pobierze z płyty? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kawkaaaa said:

 

@BoSsik2 dobra bo ja mu to udostępniłem. A jeżeli on pobierze z płyty? 

 

Gra musi byc kupiona na steamie, w postaci albo kupienia na steamie, albo kupic płyte w sklepie lecz w tych płytach jest tez kod do aktywacji na steamie. Zgaduje ze użyłeś już kodu który był przy kupowaniu płyty. Same zainstalowanie gry z

płyty nic nie da

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj @kawkaaaa,

 

Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej.

Życzę miłego dnia!

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

 

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @kawkaaaa

 

Ten temat był nieaktywny przez kolejne 2 dni. Z tego powodu przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów.

Życzę spokojnej nocy!

 

Z poważaniem,

LamAll
TruckersMP Trial Support

 

//Przenoszę do nierozwiązanych tematów.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.