Jump to content
  • 0

Cözülemeyen Hata Yükleme Ekrani Ve Sonrası Game Crash

Guest

Question

Şimdi Ets2Mp de Yolda giderken kendiliğinden simge durumuna küçültüp masaüstüne atıyor sonra hemen oyuna atıyor ve world of trucks fotolarını gösterdiği yükleme ekranı gelip oyuna devam ediyor 1 kaç dk sonra  Game crash   Hatası veriyor   Bu Sorunu  Bir Türlu Bulamayan Ve Hiç bir Açiklama Yapmayan Oyun Yönetimi Ulan bıktım Artik Ya Valaha Ulan Feedback Atariz Cevap Gelmez support atik ama cözüm bulunamadi  kapatirdim  Aslinda bu  Sorunun nerden  olduğunu  Farketim  bunu bildirdim  ve hiç bir yanit alamadim  Şimdi  Bu destek  Kanalindan  Şikayetde bulunaçağim  birdaha 

Ben  Oyunda Consolda  Krone  Dorse  Kodlarinin Hata Olarak Düştüğünü Farketim  ve Biraz Durumu Takip Etim  Ve Gözlemlediğim Kadari ile bu Hata Kodu Her consola Düştüğünde Oyun yükleme Ekrani Ve Crash Verdiğini Farketim  Sorun burada  bu kodlar  hataya düşüyor  ve bu yükleme ekrani olayı oluyor

518cde6597a.png

Sorunun Detaylı Videosu 

2 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.