Jump to content
  • 0

Prosím dobří lide pomoc nejde mi hra euro truck 2


[MKDB]Jirinkahladi(CZ/SK)

Question

Dobrý den omlouvám se že opět otravuji ale v čera jsem hrála normalně a dnes jsem chděla zapnout a skočila mi tabulka a pak se mi otavřel net prohlíeč a tam bylo douvladn na stráne trukersmp tak jsem to stáhla a nainstalova la jsem to přesně jak se to má i steam jsem skontrolovala jakou tam mám versí mám tam žádne nezůčastnit se jako jsem to měla vdy a normalně to jelo a dnes nevík jak nado předem děkuji za pomoc odkaz je tabulka nco mi skáče a poznámka neumím ani slovo ankliky

 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím @jirinkahlad

 

Riešenie na vyriešenie tvojho problému zde ↓

  1. Uistite sa,že máte najnovšiu verziu .Net Framework
  2. Vyčistite súbory temp CCleaner
  3. Skontrolujte súbory temp,a pozrite,že sa nachádza C:\Users\name\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache
  4. Keď náhodou nemáte/nenájdete priečinok "INetCache",vytvoriť zložku a pomenujte ju "temp" a potom otvorte nastavenie systému Windows a vyberte novú cestu.

Ak problém pretrváva, spustite prosím príkazový riadok ako správca a zadajte administrátora/aktívneho používateľa: áno. Tento príkaz aktivuje zabudovaný účet správcu.

 

  1. Odhláste sa z účtu a prihláste sa na účet správcu.
  2. Otvorte aplikáciu Launcher TruckersMP a nainštalujte aktualizáciu. Spustite hru a skontrolujte, či bol problém odstránený.
  3. Odhláste sa z účtu správcu a znova sa prihláste do svojho účtu.
  4. Ak sa vám táto chyba vyskytla, môžete pokračovať v hraní s účtom správcu ako dočasné riešenie.

 

 

Dúfam že som ti pomohol vyriešiť tvoj problém :) 

 

S pozdravom,

 

Dominik (iFlufy)

TruckersMP Support 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak jsem to dělala rámci možnostikrok po kroku ale nám ten pc jakýsi diný teď jsem spustila normalně ets2 přímo přes steam bez mp a hra se načetla na profily e hře zadala jsem sůj profil a hra spadla tak už neím už je mi to tak trapné ale neumím ůbec anklicky ale mám program TeamViewer 11 umí to propójit pc mám to od kamaráda a ten už na mě nemá čas on mi spraoáal pc ale už nemůže a mě nic už nenapadá já jsem stoho tak blbá

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.