Jump to content
Urbaan

Problem z kierownicą w grze

Recommended Posts

Siema, mam pewien problem z kierownicą Logitech G29. Gdy gram w Euro Truck Simulator 2 i wykonam jeden pełny obrót kierownicą, to kierownica w grze jest odchylona bardziej niż to zrobiłem, co przeszkadza w grze. Gra nie miała żadnej aktualizacji, która mogłaby powodować ten problem. Testowałem kierownicę także w Farming Simulator 2017, tam wszystko działa dobrze. Co może powodować ten problem? Z góry dzięki za pomoc :D

Guest S Z E S Z U N I O       ∩( ・ω・)∩

Cześć,

Sprawdziłeś ustawienia profilera, czy są takie same jak w innych grach? Spróbuj ustawić profil z farminga jak główny a potem dostosować profil ETS'a (tam gdzie to potrzebne).

Sterowniki są zainstalowane, w Farminga grałem na profilu domyślnym, który ma ustawienia domyślne, czyli czułość 50% i 900 stopni skrętu. Nie wiem już co robić, kierownicę kupiłem w grudniu i wszystko działało normalnie,  dopiero jakoś 2 tygodnie temu taki problem wystąpił. Jak nie znajdę żadnego rozwiązania, to kierownica wyląduję pewnie na gwarancji.

Witam,

Kierownice są różne, ale z tego co wiem programy podobne, lub takie same.

Mam nadzieję, że poniższy artykuł Ci pomoże.

Opisałem w nim wszystkie problemy, które występowały u mnie, a także rozwiązania, do których udało mi się dotrzeć.

Pozdrawiam

JJay

@JJay Niestety, moja kierownica posiada inne, nowsze sterowniki :/ Miałem DFGT i żałuję, że G29 nie ma tych samych. Logitech Profiler jest dużo lepszy od Logitech Gaming Software jeżeli chodzi o ustawianie kierownicy.

Guest S Z E S Z U N I O       ∩( ・ω・)∩

Przepięcie do innego portu może pomóc. Zależy też, czy masz wpiętą do 2.0 czy 3.0 i od sterowników USB. Z własnego doświadczenia wiem, że wiele kierownic ma problemy w portach 3.0 bo w nich jest wyższe napięcie.

Witaj @Urbaan,

Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej.

Życzę miłego dnia!

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.

Witaj @Urbaan,

Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów.

Życzę miłego dnia!

Z poważaniem,

EPS!LON
TruckersMP Support

//Przenoszę do nierozwiązanych tematów.

Guest
This topic is now closed to further replies.