Jump to content
Sign in to follow this  
BoSsik2

[PL] Real Operations V6 24 Luty 2019

Recommended Posts

Witamy wszystkich graczy,

Wiemy ze czekaliście na to od dłuższego czasu... Więc o to jest!

N6MKSos.png%3E

Real Operations jest z pewnością naszym najbardziej popularnym wydarzeniem, w poprzedniej edycji brało udział ponad 1500 uczestników! Jeśli nie wiesz, jak działa to wydarzenie, nasza społeczność łączy się w najbardziej ekscytującym, realistycznym i symulowanym wydarzeniu stworzonym przez TruckersMP!

W najbliższy weekend odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia, w której zaplanowano wiele zupełnie nowych operacji i scenariuszy. Podczas brania udziały w tym wydarzeniu, będziesz mieć do czynienia z różnymi operacjami; dzikie pościgi, wyjątkowy transport specjalny, niestandardowe roboty drogowe, ekscytujące awarie, pogotowie ratunkowe i kontrole graniczne.

Jest to wydarzenie, którego nie chcesz przegapić!

Dołącz do nas w niedzielę 24 lutego 2019 roku w godzinach od 18:00 do 22:00 czasu Polskiego, aby wziąć udział w tym ogromnym wydarzeniu dla miłośników symulatora ciężarówek

Real Operations (V6) odbędzie się w Euro Truck Simulator 2, w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Dla niektórych z was, którzy jesteście w naszej społeczności już od kilku lat, możecie być bardzo podekscytowani widząc, że Europort będzie znowu bardzo zatłoczony i bedzie zwracał dużą uwagę!

Ponieważ w wydarzeniu może brać udział wiele osób, z przyjemnością informujemy, że jest dziewięć miast dostępnych na spotkania się (miejsc startowych).

Mapa:

HsOcUeQ.png

W naszym wydarzeniu Real Operations, trase, miejsce docelowe , miejsce startu wybierasz sam! Uczestnicy mogą jeździć w dowolnym kierunku wzdłuż podświetlonych dróg pokazanych powyżej.

Kilka podstawowych zasad: 

  • Wymagana Cieżarówka z naczepą.
  • Proszę nie korzystać z samochodów (scout), ponieważ są one zarezerwowane dla administracji wydarzenia.
  • Wszystkie operacje / scenariusze są wcześniej zaplanowane przez zespół TruckersMP, więc staraj się nie przeszkadzać im i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami.

Czy jesteś tak samo podekscytowany jak my z okazji wydarzenia Real Operations? Daj nam znać w komentarzu!

 

Dodatkowe informacje o wydarzeniuLive YouTube | DLC: brak | Serwer: Real Operations

-TruckersMP Team

 

Zobacz post na stronie głównej

 

Źródło:  

 

Źródło pisane przez: @Digital

 

Tłumaczenie może się lekko różnić od orginału

  • Like 5
  • Love it! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak by to było wczoraj pierwszą edycję Real Operations, a zbliżamy się do tego wydarzenie po raz szósty :love:  Kiedy to zleciało ahhh :thinking:  Do zobaczenia na evencie mobile  :)  

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie ten rodzaj wydarzenia jest najlepszym eventem organizowanym przez TMP.

4h trwania imprezy wraz ze sporą ilością dróg oraz miast (bez DLC) sprawia iż zainteresowanie powinno być bardzo duże i każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Obszar urozmaicony, a ze względów logistycznych najbardziej zaludnionym miejscem powinien być Europort, który znów będzie tętnić życiem. Kolejki na prom pewnie będą spore. 

Co do poszczególnych dróg to nie ma aż tak wymagającej jak w poprzedniej edycji: Bern-Torino:50: ale dzięki temu większa ilość osób ma szanse przejechać liczniejszą ilością dróg

w obu kierunkach i zobaczyć więcej zdarzeń przygotowanych przez osoby z teamu.

 

Będzie się działo:)

 

ps. Taka impreza poprzez wszelkiego rodzaju filmiki, zdjęcia itp. umieszczane w mediach społecznościowych promuje :tmp: dając nadzieję na nowych graczy i większe zapełnienie serwerów choć w niewielkim stopniu w przyszłości.

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...