Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z wersją gry .


MonteCristo

Question

Witam 

Po jakimś czasie nie grania próbuje sobie uruchomić MP do ETSa 2 a tu zonk wyskakuje mi że mam nie tą wersję 1.33.18 myślę ok wchodzę na Steame w beta wyszukuje wersję temporary 1.34 aktualizuje . A tu dalej laucher Multi krzyczy że mam 1.33.18 . 

No to cofam na steamie do 1.33 i znowu próbuje na 1.34 ( myślałem że aktualizacja się nie powiodła ) to samo . Wkurzyłem się wywaliłem laucher ściągam od nowa ze strony instaluje dalej 

"You have (ble ble ble ) 1.33.18 " . Zaraz mnie coś chyba strzeli miał ktoś taki problem ? Czy u was multi działa ? Jeśli tak to na jakiej wersji gry ?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @MonteCristo,

 

  • Aktualna wersja TruckersMP to 0.2.2.6.0 Alpha | Launcher 1.0.0.5.
  • Aktualną wersję launchera możesz pobrać tutaj.
  • Ta wersja TruckersMP wspiera Euro Truck Simulator 2 w wersji 1.34.0.17s oraz American Truck Simulator w wersji 1.34.0.4s.
  • Launcher wspiera gry tylko w trybie 64-bit.

Aby zagrać w trybie multiplayer musisz zainstalować najnowszą wersję launchera TruckersMP oraz mieć pewność, że wybrałeś: 

  • dla Euro Truck Simulator 2: Brak - anulowanie udziału w testach beta w Steam > Biblioteka >  Euro Truck Simulator 2 > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA
  • dla American Truck Simulator: Brak - anulowanie udziału w testach beta w Steam > Biblioteka >  American Truck Simulator > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA

Jeśli miałeś inną wersję gry, proszę poczekaj, aż gra się zaktualizuje, a następnie sprawdź, czy problem dalej występuje.

 

Jeżeli problem nie został naprawiony przeczytaj ten temat i zastosuj się do instrukcji w nim zawartych.

 

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki pomogło rozwiązanie z linku . Faktycznie jakiś czas temu zmieniałem dysk,ale szczerze mówiąc nawet o tym nie pomyślałem bo zaraz po przenosinach systemu uruchamiałem multi i wtedy akurat wszystko było ok . Potem nie grałem przez jakiś czas i dopiero teraz ten błąd zaczął wyskakiwać . 

 

No nic dzięki za pomoc temat do zamknięcia . . :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.