Jump to content
  • 0

truckers mp hesap silme

Guest

Question

iyi günler benim truckers mp hesabım perma ban yedi. Bu hesabın e postası steam profilimle aynı. Bu tucker mp hesabını silip aynı e posta ile yeni bir steam profili açıp aynı e posta ile yeni truckers mp profili açabilirmiyim teşekkürler.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba, 

Şuanda silmiş olduğun Steam hesabı ile tekrar kayıt olursan yasakların tekrar profilinde gözükecek.

If I delete my account, will my bans be deleted too? (Eğer ben hesabımı silersem, benim yasaklarım silinecek mi?)
Hayır. Yasaklarınız Steam'de görüntülenen herkese açık bilgiler olan Steam (ID) Kimliğinize bağlıdır. Aynı Steam (ID) Kimliği ile Tekrar kaydolursanız, yasaklarınız yeniden etkinleştirilecek.

Eğer hesabını sildikten sonra tekrar kayıt olmak istiyorsan 14 gün (2 hafta) bekleme süresinin ardından tekrar kayıt olarak hesabını yeniden oluşturabilirsin.

Hesap silme ile ilgili daha fazla ayrıntıyı aşağıdaki blog yazılarında bulabilirsin.
https://www.truckersmp.com/blog/106

https://www.truckersmp.com/knowledge-base/article/79

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Selamlar,

Her şeyden önce, lütfen bu işlemin kalıcı bir eylem olduğunu ve geri alınmayacağını unutmayın. Ek olarak, kısa bir S&C'a değinecek olursak;

1. Oyun'da yasaklandım, ve hesabımı sildim. Yeni hesap alarak Topluluğa tekrar katılabilir miyim?

• Hayır. Bu gibi bir durumda, TruckersMP'nin §1.2 Madde'li kuralını ihlal etmiş olursunuz ve eski hesabınızdaki cezalar, yeni hesabınıza aktarılır. 

Ek olarak, silmiş olduğunuz hesabın e-mail adresi ile tabir-i caizse sıfırdan bir hesap açamazsınız. Hesabınızı sildiğiniz takdirde aşağıda belirteceğim hususlar tarafımızca korunacaktır.

• Cezalarınız.
  • İtirazlarınız.
  • Raporlarınız.

Tüm bu maddelerin haricinde sormak istediğiniz başka bir şey varsa, lütfen bildirmekten çekinmeyin.

Sorununuza dair uygun cevabı aldıysanız lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//Locked and moved to Turkish Inactive Topics İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

https://truckersmp.com/support

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//Locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.