Jump to content

Krone Dorse Kodlarında Hata Bu Hata Yükleme Ekrani / Game Crash

Guest

Recommended Posts

Oyun:  Euro Truck Simulator Multiplayer

Mod Versiyonu: 1.34

Oyunu kontrol etmek için hangi aksesuarı kullanıyorsunuz : ( Klavye, Fare )

Hata Tanımlaması:   Krone Dorse Kodlarında Hata Bu Hata Yükleme Ekrani / Game Crash Sebep oluyor

Ekran Görüntüleri ve Videoları

Bu Hata ile ilgili Video Lütfen Videoda Consol Anina Dikkat Edin 

Consol Hata Ani Resimi 

f624030f272.png

Aciklama

Sevgili Yetkililer  Önçelikle  Sözlerime  Başliyim Ben Bir Kaç Gündür Oyunda Consolda  Krone  Dorse  Kodlarinin Hata Olarak Düştüğünü Farketim  ve Biraz Durumu Takip Etim  Ve Gözlemlediğim Kadari ile bu Hata Kodu Her consola Düştüğünde Oyun yükleme Ekrani Ve Crash Verdiğini Farketim  Sizden Yardim Ve destek Bekliyorum

Sevgili @Serdar-samsun55

Öncelikle bu almış olduğunuz hata nedeniyle üzgünüz fakat, bu sorun bizim tarafımızdan kaynaklanan bir sorun değildir. Uzun süren çalışmaların ardından netice olarak bu sorun SCS Software tarafından oyunun sistemsel bir hatası olarak tespit edildi. Üzgünüz fakat bizim şuan size karşı yapabileceğimiz hiç bir şey mevcut değildir ancak, sizin yapabileceğiniz sadece bir tek konu daha vardır o da SCS ekibinin resmi sayfasından bu hatayı bildirmelisiniz. Tekrardan aldığınız hata için üzgünüz fakat TruckersMP ile ilgili olan bir hata değildir bu. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Tomukas.
TruckersMP Community Moderator

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.