Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nie mogę znaleźć save


xMateo9

Recommended Posts

Witam.

Jestem po formacie niestety zapomniałem skopiować mój save. Po zrobieniu nowego i kupnie ciężarówki chciałem dodać sobie zlecenia tak jak przed formatem po przez virtual speditor ale nie mogę znaleźć swojego seve profil jest w folderze steam_profiles oczywiście w moich dokumentach w konsoli jak wczytuje się save to pisze (/steam/profiles/784D6174656F/save/1/game.sii) ale ja w żaden sposób nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Masz profil zapisywany w chmurze Steam? Część plików jest wtedy niedostępna z poziomu katalogu a gra je wczytuje z chmury.

 

Tam są dwa katalogi z profilami: steam_profiles i profiles - piszesz, że szukasz w tym pierwszym a w ścieżce, którą podałeś jest drugi katalog. Na wszelki wypadek sprawdź oba.
 

Link to comment
Share on other sites

No właśnie że w żadnym nie ma save w folderze profiles nie ma nic a w steam_profiles jest nazwa profilu czyli 784D6174656F a w nim jakieś pliki takie jak:

awatar

config_local.cfg

controls.sii

gearbox_layout_scania_12.sii

gearbox_layout_scania_12_2.sii

gearbox_layout_volvo_12.sii

gearbox_layout_volvo_12_2.sii

gearbox_layout_zf_12.sii

gearbox_layout_zf_16.sii

i nic po za tym nigdzie nie ma folderu save przeszukałem cały komputer

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie masz zaznaczone, że save ma być przechowywany w chmurze i dlatego nie ma od niego katalogu. Nie znam sposobu żeby odzyskać taki save, w sumie może wystarczy odznaczyć opcje przechowywania w chmurze, ale wtedy niewiadomo czy się w ogole wczyta.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @MateuszPL,

 

Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej.

Życzę miłego wieczoru!

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

 

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.