Jump to content
  • 0

acil yardım

erenbabaer

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba @erenbabaer,

Probleminizin konusunu pazar günü açmışsınız. Bu zamana kadar düzeldi mi bilmiyorum ancak yine de birkaç çözüm yolu yazacağım. Öncelikle Steam Kütüphanesine girin. Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. Sonrasında Betalar kısmına gelip ''HİÇBİRİ - Beta programına katılma'' seçeneğine tıklayın ve gelen güncellemeyi yapın. Güncelleme bittikten sonra oyuna girmeyi deneyin. Eğer probleminiz devam eder ise aşağıya atacağım konuya göz atın. Şimdiden hayırlı hafta sonları dilerim. :)

İlgili Konu: 

Saygılarımla

[TR] SkortiL

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba, erenbabaer :) 

"Euro Truck Simulator 2 Discussions" bölümünde sadece İngilizce dili kullanılır ve ETS2 hakkındaki tartışmaları içerir. Sizin diliniz Türkçe ve bir yardım isteğiniz olduğundan bu konutu Yardim/Destek'e taşıyorum.

Eğer gelecekte bir sorunuz olursa, lütfen bunu Yardim/Destek'te açın.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer bir sorunuz olursa bana DM atmaktan çekinmeyin.!

Saygılarımla,

XFMaster9666

Community Moderator (Topluluk Moderatörü)

//Yardim/Destek bölümüne taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Geçen zaman içerisinde , sorunu yaşan kullanıcı bizimle iletişime geçmedi.

Bu yüzden bu konuyu inaktif konulara taşımam gerekiyor.

Konu sahibi , eğer sorununuz devm ediyor ise , destek sisteminden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi Günler Dilerim.

//Kilitlendi ve İnaktif Konulara taşındı.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.