Jump to content
  • 0

Nie mogę zaaktualizować truckersmp


FajerwerekPL

Question

Witajcie wczoraj wyszła łatka 1.34 chciałem zaaktualizować truckersmp do tej wersji i wyskoczył najpierw po kliknieciu na truckersmp takie coś:https://imgur.com/a/nuRhqsf

Ale to nic nie znaczyło normalnie moglem wyswietlić ten panel launch ets2 lub lauch ats.Po kliknieciu Install Available installation wyskakuje takie coś:https://imgur.com/a/orsRuht

Klikałem chyba z 5minut te okej dalej nic sie nie dzieje odinstalowywałem ets i od nowa instalowałem nie pomogło też ustawienie zgodności ani sprawdzanie spojnosci plikow i uruchom jako administrator.Dalej dzieje się to samo podkreślam że wcześniej się tak nie działo i normalnie aktualizowałem i było wszytko okej ,jak widać na jednym z linków nawet nie pokazał mi się SS z ats lub ets2.  Proszę o pomoc ponieważ bardzo lubie grac w ets2 a nie wiem jak to naprawić z góry dziękuje z poważaniem FajerwerekPL

image.png.4789fad1247b237d85b9b9e431c8d321.png

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Rozwiązanie dla twojego problemu znajduje się w temacie podanym poniżej.

Jeśli wejdziesz w podany link musisz zjechać trochę niżej, a Twoim oczom ukaże się screenshot tego samego błędu, który pojawia się u Ciebie.

Wystarczy tylko lekko zjechać na dół po otwarciu tematu. Mam nadzieję, że podana tam porada pomoże Ci w rozwiązaniu twojego problemu.

Podano tam również spis treści. Więc jeśli chcesz szybko być przy rozwiązaniu twojego problemu w spisie treści naciśnij na: System.OutOfMemory.Exception

Poniżej wersja Polska oraz Angielska.

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Upewnij się, czy w Menadżerze zadań nie masz włączonego programu, który powoduje to, że nie możesz usunąć plików.

Polecam sprawdzić również procesy. Być może wkradł Ci się gdzieś jakiś proces, który powoduje, że nie możesz usunąć plików.

Jeśli masz włączony Euro Truck Simulator 2 to go wyłącz.

Nie wiem czy pomoże, ale pod odpaleniu Launchera wciśnij F1. Powinny Ci się zacząć dodać niektóre pliki do pobrania.

Jeśli to zrobisz raz jeszcze kliknij Install Available installation.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź w menadżerze zadań, czy masz otwarty proces ETS2. Jeżeli tak, to zakończ go i spróbuj ponownie.

Jeżeli problem wciąż występuję, usuń plik core_ets2mp.dll znajdujący się tutaj: C:\ProgramData\TruckersMP, uruchom Launcher i pobierz ponownie ten plik.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj @FajerwerekPL,

 

Postępuj proszę zgodnie z krokami przedstawionymi poniżej:

  1. Naciśnij klawisz Windows + R (Win + R) na klawiaturze;
  2. Wprowadź %programdata% i naciśnij Enter;
  3. Znajdź folder TruckersMP i usuń go;
  4. Przejdź do C:\Program Files\ i usuń folder o nazwie TruckersMP Launcher;
  5. Przejdź na naszą stronę internetową, ponownie pobierz i zainstaluj launcher za pomocą uprawnień administratora https://truckersmp.com/download/;
  6. Otwórz Launcher z uprawnieniami administratora i kliknij Install Available Updates.

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.