Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

SP ve MP Yükleme ekranına atma sorunu

Mahmut_C

Question

Hazır save yada mod kullanmıyorum oyuna sorunsuzca girdikten sonra sür butonuna basıyorum ve tırım geliyor biraz haraket ediyorum yada etmeden beni sür butonuna bastıktan sonra gelen yükleme ekranına atıyor yani tırı sürerken bi anda beni yükleme ekranına atıyor o loading çizgisi dolduktan sonra geri geliyor bazen bu döngü gibi oluyor 5 10 kere devam ediyor sonra tırım geldiğinde ya hareket edebiliyorum yada direksiyon dönmüyor ve tır gitmiyor

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hello there,

this part of the forum is primarily for English posts.

I will be moving this post to the Turkish help section, so you can get help in a language you understand.

Have a nice day.

//moved to Yardım / Destek

• Like 1

<--> | English / Dutch | <-->

< Need help with anything? >

< Someone broke the rules? >

< Got banned unfairly? >

• 0

Aha benden biri geldi gecmiş olsun kardeşim sorunu bulamiyorlar ben 3 aydir supportlara sitem ediyorum ama işe yaramiyor  feedback atim support atim yok hale tam cevap alamadim  valaha  oyunu biraktim desem yeridir  şüanda zaten oyun hata veriyor  hic urasmiyorum artik

Boşuna uraşmayin olmuyor  bana şürekli ekran kartini bahane ediyorlar yani bularin işi anca bahne üretmek  hem pc süçlu hic kendilerinde yok hata 

Al incele kardeşim form linkim  

Belki işine yarar ama zanletmiyorum

• 0

Şimdi sana diyecekler  ekran karti gx11 destekli ekran karti al   ama bunlar hiç oyuncuyu düşünmezler  2 günçeleme ile oyuna ne geldi ise  ekran kartina yüklenmişler  bu oyun  icin ekran karti almana gerek yok

Bak ben bekliyorum ohhhh kimse ses cikarmiyor  feedbackleri oldugu gibi duruyor misss gibi oyun ekibi 

• 0

Gayet iyi sistemin ama valaha ben birşey anlamadim bu sorunla ilgili ben  diyeçeğimi dedim aslinda sorunun nerde olduğu acik ve net ama  support anlamiyor  bende olan şey sendede olur şimdi kardeşim sen consolu actiğinda  consolda  kirmizi  yazilar geliyormu  bu kirmizi yazilar hatali kod anlaminda onlar olmasa oyun gayet güzel calişiyor  o kodlar gelinçe oyun  yükleme ekranina atiyor ve craşh veriyor  ama bunu gelde yetkililere anlat  valaha hani bunu başarirsan  bu hata cözürür diye düsünuyorum sen ne yap et  o consoldaki kodlarin hatali kod olmasina ikana etmen lazim ben yapamadim  ne  kadar anlatsam hep ekran kartima  bahane bulundu  ama şüanda  bu sorun  bende ortadan  kaltı 

Bu sorun hakinda detaylı bir video cek ve buraya ve tüm açtiğin feedback ve supportlara yapiştir

• 0

Game craşh  dosyasi  last craşh dosyasi  game log dosyasini bir dosya paylaşma sitesine yükle  ve indirme  linkileri kopyala yapiştir  her actiğin support ve feedback  ve forma  sen burada bu işi cözemesin  burada ança ayni şeyleri tekarar ederler  sen feedback ve support aç

Ben 2 ay bekledim ama  sonunda bu 1.34 geldi sorun cözüldü hani bana support falan  sorunu bulmadi sadece oyuna gelen günçeleme sorunu cözdü ya sende benim gibi bekliceksin  yada dediğim gibi yapman lazim

• 0

Merhaba Sevgili Mahmut_C,

Oluşturmuş olduğunuz bu konu bir sonuca vardımı? Yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem çözüldümü? Bunu bize buradan bildirmek için (3) gününüz vardır, eğer bu konuya (3) gün içerisinde herhangi bir cevap vermezseniz oluşturmuş olduğunuz bu konu (İnaktif Konular) bölümüne taşınacaktır :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz.

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

https://truckersmp.com/support

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//Locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.