Jump to content
  • 0

Europe 4 sunucusu

!drkYVZ

Question

Merhabalar bildiğiniz gibi europe 4 sunucusunda oyunculara çarpmak yok. Peki ben yolda afk kalsam admin gelip bana kick yada ban atar mı?

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, drkYVZ

Soru & Cevap bölümü sadece TruckersMP’nin Proje, Topluluk ve Oyun Yönetmi hakkında sorularınızı için uygundur. Sizin sorunuz bu bölüme uygun bulunmadığından bu konuyu Yardim/Destek bölümüne taşıyorum. İleride yine bir sorunuz olursa burada açmak yerine, Yardim/Destek’te açabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür edeim. Bir sorunuz olursa lütfen bana DM atmaktan çekinmeyin :) 

//Yardim/Destek’e taşındı.

• Thanks 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba

Evet, eu4 sunucusunda çarpma yoktur, oyuncular birbirlerinin içinden geçebilirler. Yolda'ki kastinizdan emniyet şeridinde veya kenara çekmek ise admin size kick/ban atamaz. Yolun'da ki diğer kastiniz yolun tam ortasiysa da orada da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum çünkü eu4'de oyuncular birbirleri içinden geçebildiği için yolu bloklama, oyunculari herhangi bir tehlikeye atma gibi bir sorun olmadığı admin'in size kick/ban atmayacağını düşünüyorum.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Merhaba, Bahsettiğin durum ile ilgili kural aşağıda yer alıyor. Bu duruma göre size hiçbir cezai işlem uygulanmaz.

*Sonunda Yıldız(*) işareti bulunan kurallar, [Freeroam] başlıklı sunucularda geçerli değildir.

§2.3 Engelleme* - Blocking*

Herhangi bir oyuncunun yolculuk sırasında önünü kesmek, otoyol, şehir ve benzer alanların girişlerini aracınızla veya yükünüz ile diğer oyuncuların kullanımına kasıtlı olarak kapatmak, kullanıcıların geçişini engellemek yasaktır.

Saygılarımla,

mexiumut

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Selamlar,

Belirtildiği üzere, EU4 sunucu çarpışmaya kapalı (no collision) bir sunucudur. Bu yüzden EU4 sunucusunda herhangi bir Engelleme, Çarpma sorun teşkil etmez. Fakat, EU4 sunucusu içerisinde hiçbir şekilde hile kullanamaz ve hakaret de edemezsiniz.

Haricinde sormak istediğiniz başka bir şey varsa, lütfen bize bildirin.

Sizden cevap bekliyorum!

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Oluşturmuş olduğunuz bu konu bir sonuca vardımı? Yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem çözüldümü? Bunu bize buradan bildirmek için (3) gününüz vardır, eğer bu konuya (3) gün içerisinde herhangi bir cevap vermezseniz oluşturmuş olduğunuz bu konu (İnaktif Konular) bölümüne taşınacaktır :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhabalar,

Tabiki de yardımcı oldunuz hemde yeterince fazlasıyla bunun için teşekkürlerimi sunarım.

• Thanks 1

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.