Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

150 Speed Limit

Kewoo.

Recommended Posts

Dear TruckersMP:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Kusura bakmayın. Şunları söylemek istiyorum ki 150 sınırı geldi. İyi birşey oldu ama oyun içi hiçbir sey değişmedi yada 150 sınırı sadece duisburg - calais arasında olsa? Örneğin şehirlere girince 80 "a düşüyorsa d-c ye girincede 150'ye düşsün. Bu konu hem ben hem çoğunluk tarafından isteniyor. Biliyorum reddedilecek ama düşünülmesini istiyorum.

-Sevgiler KeWoo

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Arkadaşlar bana göre 150kmh olarak adlandırıldığımız hız sınırı gerçekten'de gecikmiş olan bir özelliklerden birisidir. Gerçek hayatta 150kmh ile bir kamyon/tır gittiğinde o aracın herhangi bir ne lastiği kalır ne de bir şeyi, kısaca araca ait olan nevarsa yol üstünde giderken ya kırılır veya parçalanabilir. Eve, bu bir oyun olabilir fakat oyunda gerçek hayatın bir yansıması gibidir, nasıl biz burada gerçek gibi tırları sürüyorsak aynı şekilde 150kmh sınırıda gelmesi gerçekçiliği bir tık daha arttırmıştır. Bu özelliği kesinlikle destekliyorum, hepinize anlayışınız için teşekkür ederiz. Teşekkürler.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Bazıları kalabalık görmek ve hız sınırı olmasını isterken bazıları ise kalabalık görmek isteyip hız sınırına karşı çıkıyor. Bu yüzden her iki taraf da EU#2 de oynuyor. Önceden ben de 170-180 basardım 2'000 km'lik yolu 1 saatten az sürede giderdim fakat hiçbir zevki olmuyordu. Şimdi artık wot işleri yapıyorum ve 460 hp motor ile 90'ı neredeyse zor görüyor. Aynı motor ile diğer işlerde zaten 130'u göremiyorsunuz bile. Yani söylemek istediğim şey eğer 750 hp motor, boş dorse alıp tır gidecekken hız sınırına takılması sizi mutsuz ediyorsa, düşük motorları kullanmaya başlamanız ve DC tayfası için söylüyorum oyunun 200 km'lik bir rotadan oluşmadığının farkına varmanız gerekir. Zevk için haftada veya aylık birkaç kere girilebilir fakat adam tüm gününü orda sollama yaparak milleti raporlayarak geçiriyorsa burda sıkıntı vardır.

Uzun lafın kısası, eğer oyunun ilk oyuncuları gibi davranarak bunun bir yarış veya bir aksiyon oyunu değilde simülasyon oyunu olduğunu benimserseniz inanın ki daha çok zevk alacaksınız.

• Like 1

TIRCI

• 4 weeks later...

Merhaba Konunuz 14 günden uzun süredir aktif değil. Forumlarımızı güncel tutmaya çalıştığımız için 14 gün boyunca aktif olmayan konuları arşivliyoruz. Bu sebeple oluşturmuş olduğunuz bu konuyu Turkish Discussion/Arşiv bölümüne taşıyorum.

Başka sorularınız ve ya yorumlarınız varsa ya da konunuzun arşivden kaldırılmasını istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla

//Arşiv'e taşındı

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.