Jump to content
  • 0

ARKADAŞLAR OYUNUM ÇOK KASIYOR BİR YARDIMCI OLUN YA

[Ulukurt]SinopLİ

Question

SELAMIN ALEYKÜM BEYLER 1 GB EKRAN KARTI  6 GB RAM VAR İ3 İŞLEMCİM VAR OYUNDA AYARLARIM DÜŞÜKTE AMA 15 KİŞİNİN İÇİN FPS 10 BU FPS OLAYI BOŞ YERDE 25 OLUYOR  LÜTFEN YARDIM EDİN ALTTA ÖZELLİKLERİN RESMİNİ ATTIM OYUNU ÇOK SEVİYORUM AMA KASTIGI İÇİN OYNAMAK İSTEMİYORUM

resimler özellikle ilgili.https://hizliresim.com/DYYrBv

resimler özellikle ilgili.https://hizliresim.com/y66vEk

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @[Ulukurt]SinopLİ,

Aleyküm selam. Bilgisayarının özelliklerine bakılırsa kalabalık yerlerde FPS düşüklüğü yaşaman normal. Bunun için eğer maddi açıdan imkanın varsa ve oyun oynamaktan zevk alıyorsan bilgisayarını güçlendirebilirsin. Bunun harici eğer imkanın yoksa maalesef kalabalık yerlere girme. Aynı problemi bende yaşıyorum. Benimde bilgisayar özelliklerim iyi değil. Bunun için elimden geldikçe sakin yollarda arkadaşlarımla oynuyorum. Bu düşük FPS ile kalabalık ortamlara girerse bir çok insana zarar verebilirsin. O yüzden kalabalık yollarda kullanmamanı tavsiye ederim.

NOT: İşe yarar mı bilmiyorum ama driverlerini güncel değil ise güncellemeni tavsiye ederim.

Saygılarımla

[TR] SkortiL

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Aleyküm Selam Kardeşim,

Bilgisayar İç Donanımlarına Bakılırsa FPS Oranları Normal Kalabalık alanlarda İyi Bİr Sistemdede Düşüş Yaşanıyor Lakin Sizin Dediğiniz Fps Oranlarına Kadar Değil Tabi kide Size Şöyle Bir Önerim Var. Ets2'ye Girip Ayarlar Kısmındaki Görüntüye Tıklayınız ve Yukarda Çözünürlük var Onu Biraz Düşürürseniz Fps Oranınız Artar Eksi Yönüde Tam Ekran Oynamayacaksında Sağ Sol Veya Üst,aşağı tarafta  siyahlık olacak yani ekranın küçülecek FPS Oranınızın Artacağına Eminim,Anca Size Böyle Bir Yardımda Bulunabilirim İyi Oyunlar İyi Eğlenceler...

• HaulieCry 1

• 0

Merhaba Sevgili [Ulukurt]SinopLİ, 

Oluşturmuş olduğunuz bu konu bir sonuca vardımı? Yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem çözüldümü? Bunu bize buradan bildirmek için (3) gününüz vardır, eğer bu konuya (3) gün içerisinde herhangi bir cevap vermezseniz oluşturmuş olduğunuz bu konu (İnaktif Konular) bölümüne taşınacaktır :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz.

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

https://truckersmp.com/support

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//Locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.