Jump to content
  • 0

İNVALİD E POSTA OR PASSWORD HATASI

>#KreB

Question

Merhabalar bir hesap satın aldım ETS2 Orjinal bir şekilde var içinde herşeyi kurdum hallettim TruckersMP de hesabıma girebiliyorum lakin oyuna girdiğimde invalid e-mail or password hatası alıyorum kurulumda bir sıkıntı yok şifreyi sıfırladım herşeyi yaptım oyun dosyalarını doğruladım hiçbir sıkıntı yok ama halen daha invalid e mail or password hatası alıyorum lütfen yardımcı olun bu hesabı aldıgımda truckersmp e maili ve steam e maili farklıydı o e mailleri kendi üstüme geçirdim acaba bu sebeptenmi? eğer bu sebepten ise nasıl güncel e maili onaylatabilirim? lütfen yardımcı olun, Teşekkürler.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @BloodWhite,

~ Hesap bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olun.(Capslock,eksik harf vs.)

~ Launcher kurulumunu doğru yaptığınızdan emin olun. Kurulum yaparken dosya konumunu steami nereye kurduysanız oraya belirtin. Burehber size yardımcı olacaktır. Steam dosya dizini şudur; "/Steam/SteamApps/Commons/EuroTruckSimulator2"

~ Şifrenizi oluştururken veya değiştirirken noktalı harfler, emojiler, ikonlar kullanmamalısınız. Normal karakter kullanmanız önerilir, çünkü bunlar desteklenmiyor.

~ TruckersMP'ye kaydolduğunuz e-mail adresiniz ile steam e-mail adresiniz aynı olmalıdır.

E-mail adresinizi yazarken kullandığınız "@" sembolü desteklenmiyor, buradan kopyalayıp oraya yapıştırın ve tekrar deneyin.

~ Belirttiğim dizindeki dosyayı silmeyi deneyin. Belgeler/ETS2MP Ayrıca oyun dosyalarınız internetiniz yüzünden hasar görmüş olabilir, steam üzerinden doğrulayın. Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ tık ve Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun ön bütünlüğünü doğrula.

~ Eğer hiçbiri işe yaramazsa, şifrenizi sıfırlamayı veya destek ekibinden yardım talep etmeyi unutmayın.

Yeni Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Dediğim gibi hesabı birisinden satın aldım Truckers MP ve Steam e postalarını değiştirdim e-mail'den onayladım hepsini TruckersMP ye kendi e mailim ile giriş yapıyorum steam desen oda öyle nasıl çözücem bunu :/

Birde TruckersMP sitesinden Player İnfo kısmında Account Status:NOT ACTİVATED yazıyor bununla bir alakası olabilirmi? eğer alakası var ise nasıl aktive edebilirim?

• 0
53 minutes ago, BloodWhite said:

Gerçekten yardım edebilecek birisi yokmu ya 2 gündür oynayamıyorum :(

Destek ekibine yazdığını söylemiştin. Biraz sabırlı ol. Sana en iyi yardımı onlar yapacaktır. :)

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Destek sisteminde bilet oluşturduğunuz için buradaki konunuzu kapatıyorum.

İleride sorunuz veya sorununuz olursa burada konu başlığı oluşturabilir yada destek sisteminden bilet gönderiminde bulunabilirsiniz.

İyi Günler Dilerim (:

//Kilitlendi ve Çözülemeyen Konulara Taşındı.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.