Jump to content

Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Styczeń 2019


BoSsik2

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Witajcie

Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne, walka o miejsca w Top 3 była wyrównana.W konkursie wzięło udział 21 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one:

 

1 Miejsce

 

jb6Oyh4.jpg

Wykonane przez: @MarkON

 

2 Miejsce

 

rN3KYU0.png

Wykonane przez: @[BTS] Duch

 

3 Miejsce

 

scCCr3H.png

Wykonane przez: @MrBoo

 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! 

 

Konkurs Lutowy- 

 

Pozdrawiamy TruckersMP Team

  • Like 1
  • HaulieLove 1
  • Woah! 2
Link to comment
Share on other sites

Pierwsza fota szczególnie wyjątkowa! Gratulacje! ;) 

  • Thanks 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [VIVA] Szifter said:

Eeee, a dlaczego same Scanie wygrały? Wygląda jak faworyzacja jednej marki :thinking:

Zwykły przypadek :) ci powiem nawet nie zwróciłem na to uwagi wcześniej, tak przypadkowo wyszło że akurat zdjęcia na których są te scanie wyszly według polskiego teamu najlepiej i wygrały 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, [VIVA] Szifter said:

Jednakże warto potrzeć na zdjęcia, na których są inne marki bo obecnie to jest monotonnie.

Patrzymy oczywiście :) wszystkie zdjęcia są brane pod uwagę :) i każdy z polskiego teamu samemu głosuje które zdjęcie według niego jest najlepsze :) to że akurat same Scanie były najlepsze to po prostu przypadek że akurat osoby które nimi jeżdżą akurat zrobiły najlepsze zdjęcia 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [VIVA] Szifter said:

 

No tak drugie miejsce to chyba nie bardzo wykonane

Każdy ma swój gust, dla jednego będzie to zdjęcie ładne dla kogoś zupełne inne. Dlatego każdy z polskiego teamu głosuje samodzielnie na zdjęcia i wygrywają zdjęcia które dostały najwięcej punktów 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [VIVA] Szifter said:

 

No tak drugie miejsce to chyba nie bardzo wykonane

Specjalnie dla ciebie, w lutym dałem w 2K a niech Cie 4 litery bolą dalej

  • Haha 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BoSsik2 said:

Każdy ma swój gust, dla jednego będzie to zdjęcie ładne dla kogoś zupełne inne. Dlatego każdy z polskiego teamu głosuje samodzielnie na zdjęcia i wygrywają zdjęcia które dostały najwięcej punktów 

Nic nie poradzisz, typowy ból tyłka. W sumie to sam mógłbym się tak rzucać o swoje zdjęcie, ale wiem, że mimo sporego uznania, miało pewien znaczący problem więc nie spodziewałem się za wiele. Wystarczy trochę pokory i umiejętność trzymania języka za zębami

Link to comment
Share on other sites

Dlatego jest jak mówię, ja sam czy naprzyklad z naszym polskim CMem nie wybieram tych zdjęć tylko cały polski team 10 osób, co zakończenie konkursu każdy z polskiego teamu dostaje odemnie wiadomość I mówi które zdjęcia jak dla niego są najładniejsze i które by dał na jakąś pozycje. Każdy ma swój gust, mi się może podobać zdjęcie ducha, a ktoś inny powie, ochyda zdjęcie najgorsze jakie widziałem. Ale jak mówię każdy ma inny gust, i są to zdjęcia wybrane spośród całej punktacji od tych 10 osób 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak wyżej napisane, wspólnie wybieramy najlepsze zdjęcia. Ale nie oszukujmy się - Scania wygląda dużo lepiej niż Iveco.. :thisisfine: Co nie oznacza ze nie raz były wybierane zdjęcia z inna ciężarówka niż Scania które tez bardzo ładnie się prezentowały.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.