Jump to content

Skoda

Recommended Posts

Yaa Lutfen yani yetkililere sesleniyorum bu oyunda skoda kullanimina bi kisitlama gelsin yada ne bileyim sadece adminler erise bilsin bu arabaya ya neden ben her skoda gordugumde köşe bucak kacmaliyim zangır zangır dolaniyolar kafalarına estigi gibi carpiyolar gereksiz korna basiyolar bide allahtan arabanin sesleri cok fazla aga ben tirda motorun sesini duyamazken skodayi 100 metreden duyuyorum hele kornasini hic demiyorum bile. Skodalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

5 minutes ago, [AyYildiz]GORKEM 22 said:

sana katılıyorum skodaya güncelleme gelmeli ama sen yinede skoda görmek istemiyorsan euro3 serverında skoda yasak artı olarak tab menüsünden motor seslerini, korna seslerini vs. kapatabilirsin iyi oyunlar dilerim

Eyvallah hocam sirf Euro 2 de oynamamin sebebi hani insan fazla bazen yolda gorunce korna felan calarak selam veriyolar guzel oluyo kaldiki okadar buyuk haritada 300-400 kisilik serverde insan biraz zor buluyo yaşam formu

Selam,

Güzel Bir Konuya Değinmişsin TruckersMP Bunu Düşünerek E3 Serverini Açmış Bulunmakta ama Dediğin Gibi Orası Kalabalık Olmuyor Eğer Kalabalık ve Skodalardan Uzak Bir Yer İstiyorsan Calais-Duisburg Arasına Girmeyip  İskandinavya veya Almayanda Takılırsan Senin İçin İyi Olur. İyi Eğlenceler 

• 2 weeks later...
On ‎1‎/‎31‎/‎2019 at 8:37 PM, [AyYildiz]GORKEM 22 said:

ortalıkta bir dedikodu dolaşıyor mp ye special transport DLC sindeki minibüslergelebilirmiş hatta konvoy sorumluları gaçanki tmp konvoyunda bu vw transporter tipi araçları konvoyda kullanmışlar 

dedikodu değil gelecek, denemeleri yapılıyor sanırım gördüm geçenlerde bir fotoğraf. skodanın kalkmasını ben de istiyorum.

Turkish Republic of Northern Cyprus

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.