Jump to content

Nový Systém Znalostní Databáze


henzsa
 Share

Recommended Posts

Zdravíme truckeři,

 

jsme rádi, že můžeme konečně oznámit vydání nového velkého projektu, na kterém jsme nějaký čas pracovali. TruckersMP má konečně znalostní databázi na našich stránkách!

 

Časy nekonečného hledání na fóru za jedním návodem, který Vám má říct co a jak dělat, jsou za námi. Teď je možné hledat klíčová slova a najít výsledky s nimi spojené. Tohle umožňuje větší přehled, stejně jako dostatečně rychlou pomoc. Kromě toho máme teď možnost překládat články do jiných jazyků – to dělá vše jednodušším a jasnějším pro lidi ze zahraničí.

 

Každý může najít vše, co potřebuje vědět o TruckersMP, díky rozdělením článků do více částí a jejich kategorizováním. Například jak funguje náš systém a čeho si ceníme např. u nahlášení, zpětné vazby atd. Proto prosíme, pečlivě si přečtěte všechny podmínky, než cokoli podniknete.

 

Rozhodně využijte tento systém dřív, než kontaktujete Support tým nebo podáte zpětnou vazbu. Náš nový systém naleznete zde: https://truckersmp.com/knowledge-base/

Vzhledem k tomu, že se jedná o první spuštění tohoto systému, budou ostatní články přidávány v následující době, poskytující větší rozsah, než který teď máme k dispozici.

 

Velmi bychom také chtěli poděkovat Support, Community a Game Managementu, který pomáhal při sepisování mnoha článků, abychom dostali potřebné základy.

 

S přáním pěkného dne

TruckersMP tým

 

Zobrazit článek na domovské stránce

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Oficiální post: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.