Jump to content
  • 0

Oyun birden donup kalıyor

Guest

Question

Öncelikle selamın aleyküm .Ben yaklaşık 4-5 yıllık ets2 oyuncusuyum ve bir çok hesapta da oynadım ancak böyle bir sorun ilk defa başıma geliyor.Oyun oynarken birden oyun ikileme yapıp donup kalıyor esc vb. tuşları hiç biri çalışmıyor o an ancak laptopu kapatıp açmam gerekiyor düzelmesi için ancak hata sürekli devam ediyor.Bunun düzelmesi için ne yapmam gerekiyor Yardım ederseniz sevinirim 

Saygılarımla Hayallerime Sürüyorum-01,

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar @01-HayallerimeSürüyorum,

Forum üzerinde "Çözümler" başlığı kullanıcıların sorunlarını çözmeye odaklı rehber nitelikli konular barındırmaktadır. Sizin konunuz bu formatın tam aksine yardım amacı gütmesinden dolayı konunuzu ilgili alana taşıyorum.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Support

//moved to Turkish Help Section Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba @01-HayallerimeSürüyorum,

Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Probleminizin tam çözüm yolunu bilmiyorum. Ancak araştırmalarım sonucu birkaç çözüm yolu buldum. İlk olarak save dosyanızda beklenmedik bir sorun olmuş olabilir. Bunun için yeni bir save dosyası ile oyuna giriş yapmayı deneyin. Bunun yanı sıra driverlarınızın güncel olduğuna emin olun. Son olarak aşağıya atacağım konuya göz atabilirsiniz, size yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

İlgili Konu

Saygılarımla

[TR] SkortiL

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba @01-HayallerimeSürüyorum,

• Oyun açık iken arkada program açık kalması oyun içi FPS düşürür. Oyun da iken o programları kapatarak FPS artışı yakalayabilirsiniz.
  • Oyun içi grafik ayarlarını düşük seviyeye alabilirsiniz.
  • Multiplayer ayarlarda diğer oyuncuların kabin aksesuarlarını ve profil fotoğraflarını yüklenmesini kapatarak da FPS artışı yakalayabilirsiniz.

Bu adımları yaparsanız görünür şekilde FPS artacaktır.

Saygılarımla,

dgkn08

• 0

Öncelikle oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin. Sorun çözülmezse config dosyasını tamamen silip tekrar oyuna girin oyuna girdiğiniz an yeni config otomatik olarak yüklenecektir. Sorun çözülmez ise yeni profil açmayı deneyin çünkü profilde aşırı kodlama oyunun donmasına, fps kaybına , anlık donmalara, oyunun geç açılıp kapanmasına ve oyunun aniden kapanması gibi sorunlarla karşılabiliyorsunuz.

• 0

Merhaba,

Konu 5 gündür cevaplanmadığı için ve bize bir geri dönüş yapmadığınız için konuyu kilitliyor ve Çözülemeyen Konular taşıyorum.

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Un-solved.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.