Jump to content
XFMaster9666

Knowledge base (Bilgi tabanı) Sistemi [TR]

Recommended Posts

Merhaba Kamyoncular!

 

En sonunda üzerinde çalıştığımız büyük bir projenin yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. TruckersMP artık web sitesinde yerleşik bir bilgi tabanı sistemine sahip!

 

Ne yapacağınızı gösteren bir rehber bulmak için forumda hiç durmadan arama süreleri bitti. Şimdi, hızlıca bir anahtar kelime arayacaksınız ve ilgili tüm sonuçları listelemek mümkün olacak. Bu, yeterince hızlı bir yardımın yanı sıra daha iyi bir genel bakış sağlar. Ayrıca, makaleleri birden fazla dile çevirmemiz mümkündür, bu da yabancı ülkelerden gelen insanlar için daha kolay ve daha anlaşılabilir hale getirir.

 

Kategorize edilmiş ve birden fazla parçaya bölünmüş bir şekildedir. TruckersMP hakkında bilmeniz gereken her şeyi, sistemlerin nasıl çalıştığını ve gönderimleriniz söz konusu olduğunda değer verdiğimiz şeyleri, örneğin raporlar veya geri bildirim konularını bulabilirsiniz. Lütfen işlem yapmadan önce her şeyi dikkatlice okuyun.

 

Destek ekibine başvurmadan önce veya bir geri bildirim bileti göndermeden önce mutlaka kontrol ettiğinizden emin olun. Bilgi tabanı sistemini burada bulabilirsiniz: https://truckersmp.com/knowledge-base/

Bu sadece ilk sürüm olduğu için, ileride takip etmek üzere olan pek çok makale var ve bu noktada sahip olduğumuzdan daha da geniş bir çeşitlilik sunuyor.

 

Gerekli olanın temelini oluşturmak için birçok makale yazmanıza yardımcı olan Destek, Topluluk ve Oyun Yönetimi'ne teşekkür etmek istiyoruz.

 

 

Saygılarımızla, TruckersMP Ekibi

 

Ana sayfadaki gönderiyi göster.

 

---------------------------------------------------------------------

(İngilizce) Konu Sahibi: @_J-M

Çeviren: @XFMaster9666

Orijinal Konu: 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem yaşayan oyuncuların problemlerini çözebilmek için daha kolay ve yararlı bir sistem getirilmiş. Ayrıca yeni oyuncuların TruckersMP'yi daha hızlı keşfedebilmeleri için güzel bir sistem getirilmiş. Bu sistemi getiren yetkililere ve çeviri için size teşekkür ederim. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...