Jump to content

Więcej uszkodzeń na Skoutach


roweroraffi

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:

Większe uszkodzenia na Scoutach w przypadku zderzań z ciężarówkami

 

Opis Sugestii:

W przypadku, gdy Scout zramuje ciężarówkę zwykle kończy się na tym, że na ciężarówce powstaje więcej uszkodzeń niż na scoucie. Jest to nie tylko brak realizmu - to problem, który wykorzystują trolle np. zbierając się po kilku i ramując kolejne ciężarówki jakie napotkają, potem jakby nigdy nic odjezdżająć. Proceder ten można by znacznie ograniczyć, gdyby zwyczajnie zwiększyć ilość uszkodzeń w Scoutach po takich wypadkach - tak by po jednym solidniejszym wjechaniu w załadowaną ciężarówkę zwyczajnie nie dało się już wjeżdżać w kolejne (50-60% uszkodzeń skutecznie już uniemożliwia ponowne rozpędzenie się do dużej prędkości by dokonać kolejnego uszkodzenia lub dogonić inną ciężarówkę), tylko konieczny byłby Alt+F7 do miasta.

W ten sposób ramowanie ograniczyłoby się do miast (mniejsze uszkodzenia, bo mniejsza prędkość, częściej też w miastach jest ktoś z Moderacji i pilnuje porządku), albo przynajmniej znacznie spadłaby częstotliwość (bo troll musiałby po każdym jednym dzwonie lecieć do miasta i płacić za uszkodzenia)

 

 

 

Przykładowe obrazki: 

Brak

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Problem scoutów istnieje, było wiele pomysłów by je w ogóle wywalić z MP, ale chyba nie tędy droga. Scouty przydają się do pilotowania. Dlatego próbuję innego podejścia dzięki któremu Scouty nadal będą mogły świetnie pilotować i robić swoją robotę (wozić towary, zwiedzać itp), za to będą znacznie słabiej nadawały się do trollowania i ramowania. Przy okazji podniesie się realizm rozgrywki  - w normalnym świecie Sckoda po spotkaniu z ciągnikiem siodłowym raczej nigdzie by już nie pojechała ;-)

  • Like 1
  • Upvote 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.