Jump to content

Problem z grafiką w grze


_szym00n_

Recommended Posts

Witam ostatnio grając w Euro Trucka zauważyłem taki błąd z grafiką chodzi mi o to że obiekty w mieście renderują się powoli a obiekty w oddali są rozmazane oraz mają niewyraźne krawędzie do tego dochodzi jeszcze błąd z tymi barierkami https://zapodaj.net/d645df1c79731.jpg.html  Gdy stoję w miejscu jest dobrze jednak gdy jadę to te barierki zaczynają migać normalnie epilepsji można dostać czy da się coś z tym zrobić ? Dodam że grafikę gry mam ustawioną na ultra 

Link to comment
Share on other sites

Hello there,

 

This part of the forum is primarily for English posts.

I will be moving this post to the Polish help section so you can get help in a language you understand.

 

Have a nice day.

 

//moved to Pomoc

<--> | English / Dutch | <-->

 

 

< Need help with anything? >

< Someone broke the rules? >

< Got banned unfairly? >

Link to comment
Share on other sites

  • TimeTimes locked and unlocked this topic

Witaj @_szym00n_,

 

Niestety w związku z tym, że występowanie Twojego problemu w trybie multiplayer jest spowodowane występowaniem go w trybie single player, przenoszę ten wątek do off topic.

Zgłoś się z tym problemem do SCS Software: https://forum.scssoft.com/

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

 

//Przenoszę do Off topic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Komputer może być obciążony i gra potrzebuje więcej czasu na załadowanie treści. Powyłączaj wszystko co możesz i sprawdź. Spróbuj odczekać jakiś czas po uruchomieniu gry aż proces się ustabilizuje w systemie.
Możesz też spróbować zmienić priorytet gry w Menedżerze zadań, czasami pomaga, czasami szkodzi - musiałbyś po prostu sprawdzić jak u Ciebie to zadziała.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @_szym00n_,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.