Jump to content
  • 0

sníh


[MKDB]Jirinkahladi(CZ/SK)

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím,

 

měl jsem úplně stejný problém, který je zde popisován. Pomohlo mi smazat a následně stáhnout všechny tři soubory, přemístit je do vytvořené složky "mod" v hlavní složce Euro Truck Simulator 2 nacházející se v Dokumentech. 

 

Doufám, že jsem pomohl a přeji pěkný den!

henzsa

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Čau,

 

a jsi si doopravdy jistá, že jsi dělala vše podle návodu? Jsou ke stažení tři soubory, není potřeba stahovat všechny:

frosty_7_0.scs - základní soubor zimního módu

frosty_heavy_winter_7_0.scs  - není potřeba stahovat, přidává více sněhu
frosty_physics_7_01.scs - není potřeba stahovat, mění fyziku tahačů (více to klouže)

 

Stačí tedy stáhnout frosty_7_0.scs a ten zkopírovat do Documents/ETS2MP/mod (pokud složka "mod" neexistuje, je potřeba ji vytvořit) => nekopírovat do klasické složky v dokumentech "Euro Truck Simulator 2", ale do "ETS2MP". 

Ve hře (MP) se pak žádné módy neaktivují, ani se Ti v nabídce nezobrazí.

 

Ještě si můžeš zkontrolovat kontrolní součet, ať máš jistotu, že je soubor stažený správně viz odkaz.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Zdravím,

 

jsem rád, že se tvůj problém vyřešil.

Pokud budeš mít v budoucnu opět nějaký problém, neváhej nás kontaktovat přes náš systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

Též děkuji všem zúčastněným za jejich pomoc. :)

 

// Uzamčeno a přesunuto do Vyřešeno

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.