Jump to content
  • 0

Unsupported Version-Please Help

raka35

Question

English:My ETS2 version is already 1.33x  but launcher senses my version is 1.31 i deleted launcher and downloaded again,changed version by the steam betas but i can't solve my problem guys, can you help me?

link of screenshot: https://i.hizliresim.com/OvL4VA.png

Türkçe:Arkadaşlar dün ets2 indirdim,oynama saatim de tam fakat oyunu multiplayer olarak çalıştırmaya çalıştığımda unsupported version hatası veriyor ve sürümümü 1.31 olarak algılıyor,steam betalarından da 1.33x i seçtim fakat çözüm bulamıyorum,yardımcı olur musunuz?

ekran görüntüsü linki: https://i.hizliresim.com/OvL4VA.png

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba @raka35,

Bu problemi çözmen için Steam betalar kısmında 1.33x'i seçmek yerine "HİÇBİRİ - Betaya katılma" işaretlemen gerekiyor. İşaretlemeyi yaptıktan sonra gelen güncellemeyi yapıp tekrar oyuna girmeyi dene. Problemin büyük ihtimal çözülecek. Eğer çözülmezse ise aşağıya atacağım konuyu okuyabilirsin.

İlgili Konu: 

Saygılarımla

[TR] SkortiL

• Like 1
  • Upvote 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

//Moved to Turkish Help (Yardim/Destek)

Kullanıcının, kendi dilindeki yardım bölümünden daha iyi destek alabileceğini düşündüğümüz için kendi dilinin yardım bölümüne taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
Just now, raka35 said:

Sorun çözüldü,teşekkürler herkese.

Sorun çözüldü! Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederiz. :wub:

Bu durumda bu konuyu Çözülen Konular'a taşıyorum. İleride bir sorunuz olursa tekrardan bu bölümden konu açmaya çekinmeyin.

//Kilitlendi ve Çözülen Konulara taşındı.

• Thanks 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.